KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 9 312
2. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 8 1 288
3. Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 8 1 232
4. Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 5 1 1 216
5. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 5 3 1 192
6. Kryštof Sýkora Shotokan karate club Louny CZE 1 6 4 188
7. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 4 1 176
8. Pim Brands KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 5 1 168
9. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 4 4 156
10. David Posolda Karate Klub Jeseník z.s. CZE 4 2 152
11. Václav Dudl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 1 144
11. Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 3 3 3 1 144
13. Dominik Fulnek KC Tiger Nové Strašecí CZE 5 1 140
14. Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE 3 1 5 2 130
15. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 5 3 1 127
16. Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 124
17. Tomáš Marek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3 1 116
18. Marek Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE 5 3 1 114
19. Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 2 112
20. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 1 105
21. Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 2 2 102
22. Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 100
23. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 96
23. Volodymyr Vaynahy USK Slavia Liberec CZE 2 1 2 1 96
25. Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 92
26. Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 5 2 88
27. Michael Jahelka Česká republika CZE 2 84
28. Jan Běle SKP karate Písek CZE 1 1 1 1 80
28. Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE 1 1 2 80
28. Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 80
31. Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE 1 6 3 76
31. David Kučera Shotokan karate club Louny CZE 1 1 2 1 76
33. Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 4 3 1 1 75
34. Matěj Cvrk SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 2 3 72
34. David Plaček ŠSK karate Karviná CZE 1 3 1 72
34. Martin Přech SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 72
34. Pavel Špecián Shotokan karate club Louny CZE 1 6 72
38. Jáchym Boček SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 64
38. Jonáš Černý Ippon KK Rakovník CZE 1 1 2 64
38. Ondřej Koriťák SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 64
41. Jiří Snížek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 60
41. Denis Uher Baník Havířov CZE 1 3 1 60
43. Jáchym Hořák KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 4 56
43. Jan Švardala TJ TŽ Třinec CZE 1 1 1 56
45. Dominik Krejčí SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 1 1 54
46. Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 1 1 53
47. Jiří Endršt Champions team z.s. CZE 1 1 52
47. Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 52
47. Antonín Štainbruch SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4 52
50. Matyáš Jurík SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 2 1 51

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR Beginner 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů