KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE 9 312
2. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 8 1 288
3. Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 8 1 232
4. Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 5 1 1 216
5. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 5 3 1 192
6. Kryštof Sýkora Shotokan karate club Louny CZE 1 6 4 188
7. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 4 1 176
8. Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE 5 1 168
9. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 4 4 156
10. David Posolda Karate Klub Jeseník z.s. CZE 4 2 152
11. Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 3 3 3 1 144
12. Dominik Fulnek KC Tiger Nové Strašecí CZE 5 1 140
13. Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE 3 1 5 2 130
14. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 5 3 1 127
15. Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 124
16. Tomáš Marek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3 1 116
17. Marek Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE 5 3 1 114
18. Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 2 112
19. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 1 105
20. Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 2 2 102
21. Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 100
22. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 96
22. Volodymyr Vaynahy USK Slavia Liberec CZE 2 1 2 1 96
24. Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 92
25. Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 5 2 88
26. Michael Jahelka Česká republika CZE 2 84
27. Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE 1 1 2 80
27. Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 80
29. Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE 1 6 3 76
29. David Kučera Shotokan karate club Louny CZE 1 1 2 1 76
31. Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 4 3 1 1 75
32. Matěj Cvrk SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 2 3 72
32. David Plaček ŠSK karate Karviná CZE 1 3 1 72
32. Martin Přech Sport Team Scorpions z.s. CZE 2 72
32. Pavel Špecián Shotokan karate club Louny CZE 1 6 72
36. Jáchym Boček SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 64
36. Jonáš Černý Ippon KK Rakovník CZE 1 1 2 64
36. Ondřej Koriťák SPORT UNION, z. s. CZE 3 64
39. Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 1 60
39. Denis Uher Baník Havířov CZE 1 3 1 60
41. Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4 56
41. Jan Švardala TJ TŽ Třinec CZE 1 1 1 56
43. Dominik Krejčí SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 1 1 54
44. Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 1 1 53
45. Jiří Endršt Champions team z.s. CZE 1 1 52
45. Antonín Štainbruch SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4 52
47. Matyáš Jurík SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 2 1 51
48. Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 1 50
49. Matěj Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 1 48
49. David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 48

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů