KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE 7 4 4 336
2. Tereza Feriancová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 9 2 4 288
3. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 5 3 7 2 268
4. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 4 2 188
5. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 3 2 1 164
6. Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 7 128
6. Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 4 3 128
8. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 1 116
9. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 1 2 5 2 106
10. Alice Anderlová Warriors Karate CZE 2 3 2 1 93
11. Anna Hájková Baník Havířov CZE 3 2 92
12. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4 5 2 84
13. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 80
14. Kateřina Luxemburgová USK Slavia Liberec CZE 2 3 1 78
15. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 72
16. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 2 4 1 70
17. Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 69
18. Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE 1 3 2 1 68
19. Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 1 60
20. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 3 52
21. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 2 1 49
22. Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 48
23. Denisa Grillová Ippon KK Rakovník CZE 1 1 2 44
23. Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE 1 2 3 44
25. Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 40
25. Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 40
27. Tereza Matiášová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 38
28. Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 36
28. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 36
30. Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 2 33
31. Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 4 32
32. Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE 2 3 30
33. Michaela Bednárková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 28
33. Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 28
35. Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 24
35. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
35. Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 24
35. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
35. Magdaléna Lenderová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
40. Eliška Havlíková Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 1 20
40. Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 20
40. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 1 20
40. Janet Štréblová KC Žatec CZE 1 2 1 20
44. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
44. Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 16
44. Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 16
44. Kristýna Jiskrová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 16
44. Alexandra Ryglová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 16
44. Martina Salvová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 16
44. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 16

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů