KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 15 1 6 1 483
2. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 5 1 1 1 196
3. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 6 2 134
4. Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 4 3 120
5. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 4 3 2 2 115
6. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 104
7. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 1 98
7. Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE 2 4 1 1 98
9. Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 1 1 2 94
10. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 2 1 88
11. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 84
12. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 1 1 80
12. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 80
14. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 3 1 2 76
15. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 1 5 2 74
16. Natálie Nováková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 3 1 64
16. Kateřina Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 1 64
18. Nicoletta Kuttová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 4 2 63
19. Anna Zíková SKP karate Písek CZE 1 2 1 60
20. Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE 1 2 2 1 58
21. Klára Adamová TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 1 52
21. Michaela Bednárková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 52
23. Beata Reguliová KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE 1 1 1 48
23. Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 1 48
25. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 2 44
25. Gábina Janků TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 44
25. Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 44
28. Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 36
28. Lucie Slodičáková Schick Ryu Praha CZE 3 1 36
30. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 32
30. Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 1 32
32. Sabina Casubolo Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 3 30
33. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 24
33. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 2 24
33. Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
36. Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 21
37. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 1 20
37. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 20
37. Markéta Klewarová Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 20
40. Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 18
40. Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 18
42. Agáta Strnadová TJ Karate Praha CZE 1 16
42. Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE 1 16
42. Nikola Velcová SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
45. Tereza Miková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 13
46. Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 12
46. Pavla Křelinová TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
46. Martina Salvová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 12
46. Nikol Šídová KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE 1 1 12
46. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 12

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů