KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 9 2 1 1 273
2. Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 4 1 3 1 143
3. Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 5 136
4. Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE 2 3 2 120
5. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 3 2 1 106
6. Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 5 4 1 92
6. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 92
8. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 3 1 4 1 84
9. Tomáš Laštovka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 2 1 1 78
10. Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 4 76
11. David Sarváš Baník Havířov CZE 1 2 1 74
12. Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 2 1 71
13. Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 3 1 68
13. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 1 68
15. Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE 6 1 1 62
16. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 2 2 2 1 60
17. Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 2 56
17. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 3 1 2 56
19. Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 3 2 52
19. Filip Vít SHOBU Academy CZE 3 2 1 52
21. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 49
22. Filip Dolíška Baník Havířov CZE 3 1 44
23. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 42
24. Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 1 40
25. Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 2 38
26. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 37
27. Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 2 36
27. Martin Špecián Shotokan karate club Louny CZE 1 2 36
29. David Stárek Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 1 1 34
30. Jakub Michálek Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2 32
30. Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE 1 3 1 32
32. Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 1 30
33. Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 28
33. David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 28
33. Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 28
33. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 28
37. Michael Šlesingr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 27
38. Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 2 25
39. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 24
39. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 1 24
39. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 1 24
39. Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
39. Michal Sládek CZE 2 2 24
39. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 1 2 24
39. Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 24
39. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 24
39. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
48. Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 1 22
49. Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 1 1 20
49. Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 1 20

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů