KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Silesia Cup 2011 - 29.10.2011

şehir Odry
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon KK Odry
Yarışmacılar 219
Girişleri 300
Kulüpler 44
Ülkeler 3
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 43
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 3
Puanlama 24-16-8-4-2
İstatistikler


Beğenilme:
53.45%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 58x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
2. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Patrik Zajac KK Topoľčany SVK SVK
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Martin Petřík Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Jan Říman TJ Fulnek CZE CZE
5. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Roman Božik KK Topoľčany SVK SVK
5. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Václav Dostál ŠBU Cobra Studénka CZE CZE
7. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Matěj Perutka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kata bay -11 yas 8.-7.kyu David Šebek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata bay -10 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
2. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Michal Petřík Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Adam Mazanec TJ Fulnek CZE CZE
5. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Dominik Mrština Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Michal Vrba TJ Fulnek CZE CZE
7. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Robert Juráček Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Matyáš Navedla TJ Fulnek CZE CZE
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas David Stárek KK Jeseník CZE CZE
2. kata bay -11 yas Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jakub Špes Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Marek Avramčev Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Martin Valdmann VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bay -11 yas Kristián Vojtáš SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata bayan -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Barbora Kristová Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Petra Navrátilová Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Nikola Jirousková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Ema Ostřížková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata bayan -10 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Leona Bidrmanová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Kateřina Dostálová Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Lucie Miziová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Nikola Šenková KK Odry CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Liliana Mihalcsaková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Erika Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Natálie Hianíková TARO KAN CZE CZE
kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Roman Gabčo ŠBU Cobra Studénka CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu David Richter Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Vitalij Karnatov Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu David Nezhyba Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Ondřej Štěpán ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bay 12-13 yas Jakub Walczak LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata bay 12-13 yas Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Adam Ecler Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Lukáš Sýkora Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Dominik Skalický Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Alžběta Cutáková Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Zuzana Ondruchová KK Odry CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Tereza Nováková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Veronika Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Viktorie Šeflová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Gabriela Štíchová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Tomasz Bigos LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata bay 16-17 yas Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Krystyna Maciejska LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata bayan 16-17 yas Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Klára Nováková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata bay
1. kata bay Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata bay Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata bay Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata bay Michał Zabiegała LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
5. kata bay Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bayan Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata bayan Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata bayan Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
5. kata bayan Ivana Dvořáková Jukl Karate Team CZE CZE
5. kata bayan Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -30kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Matěj Pražák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Michael Šlesingr KCK Team CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Patrik Zajac KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite bay -12 yas -35kg Daniel Hercík Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Nikola Godi Baník Havířov CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Jan Přikryl Baník Havířov CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Filip Kajanek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite bay -11 yas -41kg Matúš Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -41kg Filip Dufek Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Špes Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Jan Marek KCK Team CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Kajetán Šanca Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Miroslav Mlčoch Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Marek Avramčev Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Václav Jelínek TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Daniel Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Szymon Gacek LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Klára Odehnalová KCK Team CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Erika Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Petra Navrátilová Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Kateřina Dostálová Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Barbora Kristová Karate Klub Kyjov CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Petr Cymorek TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Otto Doskočil KCK Team CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Walczak LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Štefan Pavlik TJ Fulnek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Jan Žatka KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Radek Belička SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Dominik Skalický Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Ondřej Štěpán ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Filip Černohous KCK Team CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Marek Peštál TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Daniel Caha TJ Karate Třebíč CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Denis Uher Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Jan Švardala TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Adam Ecler Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Lukáš Sýkora Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Veronika Szkanderková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Lucie Vološinová SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Alžběta Cutáková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Tereza Nováková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Jiří Martínek KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Matěj Třešňák Karate Klub Kyjov CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Daniel Dusík KK Odry CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg David Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Michael Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Martin Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Miroslav Bílý KK Odry CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Alan Godi Baník Havířov CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Jan Kolenčiak SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Martin Hudec SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Michał Kuteń LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nikola Martincová KK Odry CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Dagmar Štůralová KKD Bruntál CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Michaela Kawuloková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Daniela Prucková KKD Bruntál CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Jindřich Ondrušík KK Odry CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Tomasz Bigos LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Oliver Peknik KK Stará Turá SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Petr Calábek TJ Fulnek CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -67kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay -67kg Łukasz Zabiegała LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite bay -75kg Patrik Zeman SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -75kg David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite bay -75kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
5. kumite bay -75kg Jakub Rusek UKS Satori Mikolow POL POL
5. kumite bay -75kg Petr Škoda KK Odry CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite bay -84kg Andrzej Mrowiec UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite bay -84kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite bay -84kg Michal Sionkala Atara Ostrava CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Jan Kotala Atara Ostrava CZE CZE
1. kumite bay +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bay +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite bay OPEN Michal Sionkala Atara Ostrava CZE CZE
3. kumite bay OPEN Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite bay OPEN Patrik Zeman SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay OPEN Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Wanda Chechelska UKS Satori Mikolow POL POL
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite bayan -68kg Tereza Hrabčáková KKD Bruntál CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan +68kg Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite bayan +68kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Tereza Hrabčáková KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
04.11.2017
14.10.2017
30.09.2017
23.09.2017
26.06.2017-27.06.2017
06.05.2017
08.04.2017
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır