Shotokan Cup 2010 - Karate sonuçları ve çizelgeleri
KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Shotokan Cup 2010 - 09.10.2010

şehir Kostelec nad Orlicí
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SKC Vamberk
Yarışmacılar 259
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 48
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 6
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
53.85%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 26x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bay -11 yas Marek Böhme Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay -11 yas David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bay -11 yas Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bay -11 yas Matěj Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Tereza Jaňourová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Martin Müller SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Jakub Kočí USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Jiří Petr SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Fabian Sulisz KKS Tora Legnica POL POL
3. kata bay 14-15 yas Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Kryštof Kadlec Karate Vision Praha CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
3. kata bayan 14-15 yas Miriam Böhme KC Wedding GER GER
3. kata bayan 14-15 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Miriam Böhme KC Wedding GER GER
3. kata bayan 16-17 yas Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata bay
1. kata bay Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata bay Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata bay Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata bay Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bay David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata bayan Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan Regina Plašilová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kata bay veterans (+35 yas)
1. kata bay veterans (+35 yas) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay veterans (+35 yas) Josef Polák st. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Milan Chroustovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Petr Němeček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay veterans (+35 yas) Michal Kyncl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Marcela Šimůnková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan veterans (+35 yas) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata takýmlar bay 14-15 yas
1. kata takýmlar bay 14-15 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata takýmlar bay 14-15 yas Karate Vision CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Michal Benda Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Petr Ducheček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Daniel Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Pavel Hájek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Jan Vrtílka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Jakub Klikar TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Magda Koukolíková KK Kladno CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Natálie Nováková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Kateřina Luxemburgová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Havelková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Michal Hannig Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Jan Sigler KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Jiří Petr SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Tesař TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Dominik Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Patrik Krejčí KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Jakub Kočí USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Matěj Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Marek Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Anežka Ruthová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Vanessa Vaskomjatinová Arkádia Galanta SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Vanessa Vaskomjatinová Arkádia Galanta SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Doris Vitasović Lav Pula CRO CRO
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Martin Škoda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Begalcis TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Andreas Bittera Arkádia Galanta SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Filip Vitha SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Dominik Czarny KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Marcin Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Tomáš Mikolášek KK Kladno CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Emily Vitasović Lav Pula CRO CRO
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Maja Pavlović Lav Pula CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Miriam Böhme KC Wedding GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Ivana Matijević Lav Pula CRO CRO
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Doris Vitasović Lav Pula CRO CRO
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Moritz Armoneit KC Wedding GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Libor Hájek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Maja Pavlović Lav Pula CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Emily Vitasović Lav Pula CRO CRO
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Miriam Böhme KC Wedding GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite bay -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay -67kg Kristián Czuczor Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite bay -67kg Aleš Radil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -67kg Zdeněk Vidlička SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite bay -67kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite bay -67kg Jan Michálek Sokol Choceň CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Rok Lopan KK Trbovlje SLO SLO
1. kumite bay -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
2. kumite bay -75kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -75kg Michal Kyncl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bay -75kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Nik Žlak KK Trbovlje SLO SLO
2. kumite bay -84kg Milan Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite bay -84kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite bay -84kg Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay -84kg Slavomír Mládek TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
1. kumite bay +84kg Maks Šmidhofer KK Trbovlje SLO SLO
3. kumite bay +84kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay +84kg Alen Muminčehaić Lav Pula CRO CRO
5. kumite bay +84kg Adam Knajbl Sokol Pardubice CZE CZE
5. kumite bay +84kg Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite bay OPEN Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jan Michálek Sokol Choceň CZE CZE
5. kumite bay OPEN Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite bay OPEN Adam Knajbl Sokol Pardubice CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Kristýna Krejzlová Sokol Pardubice CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Regina Plašilová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan -68kg Martina Růžičková KK Kladno CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Kristýna Krejzlová Sokol Pardubice CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Martina Růžičková KK Kladno CZE CZE
kumite bay veterans (+35 yas) OPEN
2. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Frank Kalkbrenner KC Wedding GER GER
2. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Michal Kyncl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Výběr pardubického kraje CZE CZE
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas KKS Tora Legnica (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Wakizashi Ostrava CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite takýmlar bay Arkádia Galanta (SVK) SVK SVK
3. kumite takýmlar bay Sokol Pardubice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay Vysoké Mýto CZE CZE
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Výběr pardubického kraje CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan Karate Polička CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
13.05.2018
05.05.2018
07.04.2018
24.03.2018
03.02.2018
18.11.2017
04.11.2017
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır