KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Shotokan Cup 2010 - 09.10.2010

Město Kostelec nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel SKC Vamberk
Registrovaných jednotlivců 259
Kluby na medailových pozicích 48
Státy na medailových pozicích 6
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
52.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 25x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Marek Böhme Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Matěj Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Jaňourová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Müller SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Semela Nidoshinkan DOJO CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Kočí Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jiří Petr SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Aneta Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Fabian Sulisz KKS Tora Legnica POL POL
3. kata dorostenci (14-15) Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Alessandro Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Kryštof Kadlec Karate Vision Praha CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
3. kata dorostenky (14-15) Miriam Böhme KC Wedding GER GER
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jiří Mauritz Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Miriam Böhme KC Wedding GER GER
3. kata juniorky (16-17) Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata muži
1. kata muži Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata muži Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata muži Jiří Mauritz Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata muži Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
5. kata muži Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata muži Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata muži David Beran KCK Team CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata ženy Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ženy Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
5. kata ženy Lucie Papíková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ženy Regina Plašilová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Josef Polák st. SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Milan Chroustovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Petr Němeček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata Masters muži (+35 let) Michal Kyncl Karate Hlinsko CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Marcela Šimůnková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Neufingerová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team dorostenky (14-15) Karate Vision CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jonáš Sanislo SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Michal Benda KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Daniel Jirásek KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Jakub Hudrlík KABU Jablonec n/N CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Pavel Hájek KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Jan Vrtílka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Jakub Klikar TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Magda Koukolíková KK Kladno CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Natálie Nováková KK Jeseník CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Luxemburgová Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Havelková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Michal Hannig KK Jeseník CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jan Sigler SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Michal Doskočil KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jiří Petr SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Tomáš Tesař TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Němec KK Lichnice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Martin Doskočil KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Dominik Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite st. žáci +60kg Patrik Krejčí Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jakub Kočí Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Matěj Bejtic Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Marek Bejtic Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Aneta Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Anna Doležalová KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Anežka Ruthová KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Vanessa Vaskomjatinová Arkádia Galanta SVK SVK
5. kumite st. žákyně +50kg Vanessa Vaskomjatinová Arkádia Galanta SVK SVK
5. kumite st. žákyně +50kg Doris Vitasović Lav Pula CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ming Thang Pham Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Alessandro Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Škoda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Begalcis TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Andreas Bittera Arkádia Galanta SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Vitha SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dominik Czarny KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marcin Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Mikolášek KK Kladno CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Emily Vitasović Lav Pula CRO CRO
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Drápalíková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Maja Pavlović Lav Pula CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Miriam Böhme KC Wedding GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ivana Matijević Lav Pula CRO CRO
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Doris Vitasović Lav Pula CRO CRO
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Vendula Vařejčková Karate Hlinsko CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jiří Mauritz Tarokan KK Brno CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Moritz Armoneit KC Wedding GER GER
3. kumite junioři (16-17) -68kg Libor Hájek Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Stejskal KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Maja Pavlović Lav Pula CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Emily Vitasović Lav Pula CRO CRO
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Miriam Böhme KC Wedding GER GER
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Denisa Martinková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite muži -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg David Beran KCK Team CZE CZE
2. kumite muži -67kg Kristián Czuczor Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite muži -67kg Aleš Radil KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Zdeněk Vidlička SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite muži -67kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite muži -67kg Jan Michálek Sokol Choceň CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Rok Lopan KK Trbovlje SLO SLO
1. kumite muži -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
2. kumite muži -75kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Michal Kyncl Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite muži -75kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Nik Žlak KK Trbovlje SLO SLO
2. kumite muži -84kg Milan Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite muži -84kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži -84kg Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite muži -84kg Slavomír Mládek TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
1. kumite muži +84kg Maks Šmidhofer KK Trbovlje SLO SLO
3. kumite muži +84kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Alen Muminčehaić Lav Pula CRO CRO
5. kumite muži +84kg Adam Knajbl Sokol Pardubice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Jiří Kubík SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite muži BRH Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Michálek Sokol Choceň CZE CZE
5. kumite muži BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite muži BRH Adam Knajbl Sokol Pardubice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Kristýna Krejzlová Sokol Pardubice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Regina Plašilová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Martina Růžičková KK Kladno CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy BRH Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
3. kumite ženy BRH Kristýna Krejzlová Sokol Pardubice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Martina Růžičková KK Kladno CZE CZE
kumite Masters muži (+35 let) BRH
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH Frank Kalkbrenner KC Wedding GER GER
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH Michal Kyncl Karate Hlinsko CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Výběr pardubického kraje CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
3. kumite team junioři (16-17) Wakizashi Ostrava CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team muži Arkádia Galanta (SVK) SVK SVK
3. kumite team muži Sokol Pardubice CZE CZE
3. kumite team muži Vysoké Mýto CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Výběr pardubického kraje CZE CZE
3. kumite team ženy Karate Polička CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Wakizaši Cup 2014 10.05.2014
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2014 03.05.2014
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2013 23.11.2013
Generali Cup 2013 16.11.2013
Bohemia Open 2013 27.10.2013
Silesia Cup 2013 26.10.2013
Shotokan Cup 2013 05.10.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk