KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Shotokan Cup 2009 - 10.10.2009

şehir Kostelec nad Orlicí
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SKC Sokol Vamberk
Yarışmacılar 268
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 51
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 4
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
54.17%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 48x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kata bay -11 yas Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata bay -11 yas Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata bay -11 yas Pavel Kudělka Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Liliana Mihalcsaková SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Dominik Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
5. kata bay 12-13 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Šimon Falta KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Weronika Zgieb KKS Tora Legnica POL POL
5. kata bayan 12-13 yas Michaela Caklová TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Dawid Dykas KKS Tora Legnica POL POL
7. kata bay 14-15 yas Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Anna Kowalik KKS Tora Legnica POL POL
7. kata bayan 14-15 yas Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Zuzana Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
5. kata bay 16-17 yas Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Anna Olejnik UKS Shodan Zduny POL POL
5. kata bayan 16-17 yas Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Hana Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Veronika Šipošová Arkádia Galanta SVK SVK
kata bay
1. kata bay Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata bay David Ondráček SK Tommi Praha CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bayan Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
7. kata bayan Anna Maria Horváthová Arkádia Galanta SVK SVK
kata bay veterans -47 yas
1. kata bay veterans -47 yas Jaroslaw Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
2. kata bay veterans -47 yas Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay veterans -47 yas Jiří Dvořák SK Trial CZE CZE
3. kata bay veterans -47 yas Miroslav Gruber SK Trial CZE CZE
kata bay veterans +47 yas
1. kata bay veterans +47 yas Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay veterans +47 yas Stanislaw Nowiski KKS Tora Legnica POL POL
3. kata bay veterans +47 yas Ladislav Lux SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bayan veterans (+35 yas) Marcela Šimůnková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata bayan veterans (+35 yas) Kateřina Andršová Sokol Dobruška CZE CZE
5. kata bayan veterans (+35 yas) Vlasta Mykytynová SK Trial CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas KKS Tora Legnica (POL) POL POL
kata takýmlar bay 14-15 yas
1. kata takýmlar bay 14-15 yas KKS Tora Legnica (POL) POL POL
2. kata takýmlar bay 14-15 yas KK Kladno CZE CZE
1. kata takýmlar bay 14-15 yas SK Tommi CZE CZE
2. kata takýmlar bay 14-15 yas KKS Tora Legnica (POL) POL POL
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Tomáš Cakl TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Ondřej Lacina Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Ondřej Březina KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Michal Hannig Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Daniel Dvořák SK Trial CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Ilie Rudenco KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Hálová TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Michaela Holásková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Viktoria Ernestová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg David Opravil SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Wiktor Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Jan Hanzalík KK Kladno CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Lukáš Harag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Martin Škoda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Andreas Bittera Arkádia Galanta SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Dominik Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Vojtěch Pavelka KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Michal Kočí KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Patrik Krejčí KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Denisa Krejčí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Michaela Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Michaela Caklová TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kristýna Dvořáková KK Kladno CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Dan Červeňanský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Vojáček Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg To Tuan An TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Begalcis TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Adam Zaplatílek USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Luboš Toman MSK Havlíčkův Brod CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Richard Šolc TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Milosz Poczta UKS Shodan Zduny POL POL
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Jakub Dvořák KK Kladno CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Marcin Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Adriana Kajtazi Lav Pula CRO CRO
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Emily Vitasović Lav Pula CRO CRO
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Tea Duraki Lav Pula CRO CRO
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Ramon Tumbas Lav Pula CRO CRO
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nensi Grižančić Lav Pula CRO CRO
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg David Ryvol USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Tomáš Škorpík SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg David Hons Chotěboř CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Ondřej Dvořák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Marek Bábek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kamila Klečková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Anna Olejnik UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Eva Fürstová MSK Havlíčkův Brod CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Marcela Čtvrtníková KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -60kg Jan Michálek Sokol Choceň CZE CZE
3. kumite bay -60kg Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -67kg Aleš Radil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -67kg Tomáš Hudec SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay -67kg Zdeněk Vidlička SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite bay -67kg Luboš Krejčí TJ Sokol Kostelec nad Orlicí CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Miloš Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
3. kumite bay -75kg Pavel Marko Karate Polička CZE CZE
3. kumite bay -75kg Michal Šereda Chotěboř CZE CZE
5. kumite bay -75kg Zdeněk Florián KK Kladno CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite bay -84kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -84kg David Hubeňák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay -84kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay -84kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
5. kumite bay -84kg Slavomír Mládek TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay +84kg Aleš Hromádko TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay +84kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
3. kumite bay +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite bay +84kg Petr Frais Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite bay +84kg Tomáš Záleský st. SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay OPEN Adam Knajbl Sokol Pardubice CZE CZE
3. kumite bay OPEN David Hubeňák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay OPEN Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
5. kumite bay OPEN Tomáš Hudec SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Pavla Stojková TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Danuše Kratochvílová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bayan -61kg Regina Plašilová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kumite bayan -61kg Tereza Uhnavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bayan -68kg Lucia Motlová Sokol Smíchov CZE CZE
3. kumite bayan -68kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan -68kg Martina Růžičková KK Kladno CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Kristýna Kobylková MSKA VUT Brno CZE CZE
kumite bay veterans (+35 yas) OPEN
1. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Pavel Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Miroslav Gruber SK Trial CZE CZE
3. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Jiří Dvořák SK Trial CZE CZE
kumite takýmlar bayan 14-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Lav Pula CRO CRO
2. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Lav Pula CRO CRO
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Wakizashi Ostrava CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Karate Polička CZE CZE
2. kumite takýmlar bay Sokol Pardubice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite takýmlar bay Chotěboř CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
02.03.2019
01.12.2018
10.11.2018
20.10.2018
29.09.2018
29.09.2018
02.06.2018
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır