KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Pohár nadějí 2009 - 11.04.2009

şehir Nový Bor
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SSC Česká Lípa
Yarışmacılar 240
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 34
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 2
Puanlama 12-8-4


Beğenilme:
33.09%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 34x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Jaromír Kerda KC Podbořany CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Petr Martínek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Patrik Majer Sport Relax CZE CZE
2. kata bay -9 yas Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay -9 yas Tobiáš Košťál Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata bay -9 yas Filip Macháček SK Tommi Praha CZE CZE
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay -11 yas Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kata bay -11 yas Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
kata bayan -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Eliška Šinfeltová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Jana Boháčová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Lenka Kudláčková Sport Relax CZE CZE
2. kata bayan -9 yas Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Natálie Tomanová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Nikola Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu)
1. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Ming Thang Pham Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Matěj Bláha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Jiří Coubal Sport Relax CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Vojtěch Karaus Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu)
1. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Klára Jakešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Marek Fejfárek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Andrea Hovorková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jiří Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Barbora Holubovská Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
kata takýmlar bay -8 yas
1. kata takýmlar bay -8 yas Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata takýmlar bay -11 yas 8.-7.kyu
1. kata takýmlar bay -11 yas 8.-7.kyu Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay -11 yas 8.-7.kyu Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kata takýmlar bay -11 yas 8.-7.kyu Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata takýmlar bay -11 yas 8.-7.kyu Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata takýmlar bay -11 yas
1. kata takýmlar bay -11 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay -11 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bay -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -11 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
kata takýmlar bayan -8 yas
1. kata takýmlar bayan -8 yas Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -8 yas Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata takýmlar bayan -11 yas 8.-7.kyu
1. kata takýmlar bayan -11 yas 8.-7.kyu Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -11 yas 8.-7.kyu Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -11 yas 8.-7.kyu Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -11 yas 8.-7.kyu Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata takýmlar bayan -11 yas
1. kata takýmlar bayan -11 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -11 yas SK Tommi CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -11 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bay 12-13 yas
1. kata takýmlar bay 12-13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay 12-13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-13 yas Glaverbel Teplice CZE CZE
kata takýmlar bayan 12-13 yas
1. kata takýmlar bayan 12-13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 12-13 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 12-13 yas Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata takýmlar bay 14-15 yas
1. kata takýmlar bay 14-15 yas SK Tommi CZE CZE
2. kata takýmlar bay 14-15 yas Karate Vision CZE CZE
3. kata takýmlar bay 14-15 yas KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata takýmlar bayan 16-17 yas
1. kata takýmlar bayan 16-17 yas Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Vojtěch Bittner Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Petr Slodičák Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Michaela Bednárková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Jana Králíková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -55kg
1. kumite bay 12-13 yas -55kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -55kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +55kg
1. kumite bay 12-13 yas +55kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas +55kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Ondřej Máslo SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Adéla Janišová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Klára Jakešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Vítek Kristl Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Jakub Dvořák KK Kladno CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg David Ryvol USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Ondřej Brodský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Holubovská Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
11.04.2015
14.09.2014
12.04.2014
11.01.2014
27.01.2013
24.11.2012
12.05.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır