KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Ostrava Grand Prix 2011 - 22.10.2011

şehir Ostrava
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon VSK VŠB-TU Ostrava
Yarışmacılar 225
Girişleri 306
Kulüpler 48
Ülkeler 3
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 45
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 3
Puanlama 24-16-8-4-2
İstatistikler


Beğenilme:
53.91%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 32x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bay -11 yas Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
5. kata bay -11 yas Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata bay -11 yas Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bay -11 yas Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Ema Ostřížková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Leona Bidrmanová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Karolina Gerschmann KKS Tora Legnica POL POL
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Jaroslav Olšák Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Lukasz Pasowicz KKS Tora Legnica POL POL
7. kata bay 12-13 yas Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Karolina Bińkowska KKS Tora Legnica POL POL
7. kata bayan 12-13 yas Adéla Havlíková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Tadeáš Kotlár KK Topoľčany SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Barbora Kočtářová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kata bay
1. kata bay Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata bay Firas Oukde Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bay Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata bay Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata bay Sebastian Beneš Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kata bay Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bayan Karin Košíková Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
7. kata bayan Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bay veterans (+40 yas)
1. kata bay veterans (+40 yas) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay veterans (+40 yas) René Ovečka Hanko Kai Senica SVK SVK
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas KKS Tora Legnica (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay -13 yas VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Filip Rejdovian Central Poprad SVK SVK
2. kumite bay -11 yas -30kg Patrik Kaschny KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -30kg Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Filip Kajanek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -35kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
5. kumite bay -12 yas -35kg Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Daniel Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Josef Nevole SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay -11 yas +41kg Daniel Tokarčík SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Lukáš Nedved Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay -11 yas +41kg Michal Šťastný Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite bay -11 yas +41kg Tomasz Kotwa KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite bay -11 yas +41kg Ladislav Zima Baník Havířov CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Sabina Casubolo Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Lenka Krejsová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Jiří Piskač Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Matěj Petrovský Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Lukasz Pasowicz KKS Tora Legnica POL POL
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Petr Cymorek TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Štefan Pavlik TJ Fulnek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Filip Samuhel KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Jaroslav Olšák Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Jan Švardala TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Grzegorz Kotwa KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Adam Ecler Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Denis Uher Baník Havířov CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Veronika Szkanderková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Katka Kiktová Central Poprad SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lucie Havelková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Karolina Bińkowska KKS Tora Legnica POL POL
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Daniel Dusík KK Odry CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Tadeáš Kotlár KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Lukáš Roman L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Miroslav Bílý KK Odry CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Alan Godi Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Dagmar Štůralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Michaela Kawuloková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Pavel Urban L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Jindřich Ondrušík KK Odry CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Oliver Peknik KK Stará Turá SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Tomáš Wojtowicz KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Silvestr Hirner VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Miroslav Ohnheiser TJ Fulnek CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay -67kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -67kg Sebastian Beneš Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite bay -67kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bay -75kg Jan Loskot TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay -75kg Toimáš Jílek Karate Horažďovice CZE CZE
3. kumite bay -75kg Petr Schoř Karate Horažďovice CZE CZE
5. kumite bay -75kg Jakub Záboj L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
2. kumite bay -84kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay -84kg Jakub Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay +84kg Michal Ohnoutek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite bay +84kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay OPEN Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay OPEN Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan -55kg Ivana Kucová Central Poprad SVK SVK
3. kumite bayan -55kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Danuše Kratochvílová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -68kg Tereza Hrabčáková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan OPEN Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
13.05.2018
05.05.2018
07.04.2018
24.03.2018
03.02.2018
18.11.2017
04.11.2017
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır