KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

OBI Open 2009 - 21.03.2009

şehir Prag
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SC Flair
Yarışmacılar 370
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 48
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 12-8-4


Beğenilme:
52.98%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 42x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
2. kata bay -11 yas Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
3. kata bay -11 yas Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bay -11 yas Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Fabiana Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Denis Wojtyla KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Kristýna Svobodová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas SK Tommi CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas KK Kladno CZE CZE
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas SK Tommi CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas Karate Vision CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Vojtěch Satrapa KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Martin Špecián SKC Louny CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Alex Pavlov KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Tichota KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Václav Veselý Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg René Fišer TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Jiří Vedral Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Michaela Bednárková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Kristýna Jiskrová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Alexandra Ryglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Karel Hrabák Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Ondřej Procházka KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Fabiana Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lenka Myslivečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lucie Neuwirthová Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Vladimír Maule SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Lukáš Holub SK Jiskra Domažlice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Michal Lanc SKD Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jakub Stuchlík KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Karolína Kneisslová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Petr Kouba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Tadeáš Holý TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Petr Pleskač KC Žatec CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jan Jabůrek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Vladimír Hladík Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomáš Graulich TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Lenka Kašparová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Diana Rešková TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Veronika Jandová TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
13.01.2019
16.12.2018
30.09.2018
14.01.2018
11.04.2015
14.09.2014
12.04.2014
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır