KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

International Karate Cup 2005 Plzeň - 10.09.2005

şehir Pilsen
Ülke Çek Cumhuriyeti
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 24
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 5
Puanlama 18-12-6


Beğenilme:
0%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 4x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
2. kata bay -11 yas Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay -11 yas Tomáš Doleček SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kata bay -11 yas Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Veronika Nováková SC Flair CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Jack Dixon İngiltere ENG ENG
2. kata bay 12-13 yas Ondřej Kumpošt Masada Praha CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Kaysie Leonard Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kata bayan 12-13 yas Kateřina Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Andrea Bašusová SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Laura Pradelli G.F.K. BEL BEL
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Roman Nejedlý Sport Relax CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jakub Bancíř Kabu Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Martin Náhlovský SC Flair CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Ashleigh Kenny Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kata bayan 14-15 yas Laura Harding Northern England Karate Squad ENG ENG
3. kata bayan 14-15 yas Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Daphné Trahan-Perrault Dojo K de Terrebonne CAN CAN
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Amédéo Di Giovanni KIME Seraing BEL BEL
2. kata bay 16-17 yas Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jakub Čišecký Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Roman Kohoutek Bushido Strakonice CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Anick Croels Dojo K de Terrebonne CAN CAN
3. kata bayan 16-17 yas Gabrielle Coté Dojo K de Terrebonne CAN CAN
3. kata bayan 16-17 yas Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Kevin Seminck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kata bay 18-20 yas Amédéo Di Giovanni KIME Seraing BEL BEL
3. kata bay 18-20 yas František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas OPEN
1. kumite bay -12 yas OPEN Harley Del-Rio İngiltere ENG ENG
2. kumite bay -12 yas OPEN Petr Lustik Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -12 yas OPEN Milan Janků Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas OPEN Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas OPEN
1. kumite bayan -12 yas OPEN Jessica Day Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kumite bayan -12 yas OPEN Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas OPEN Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas OPEN
1. kumite bay 12-13 yas OPEN Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas OPEN Saul Del Rio Northern England Karate Squad ENG ENG
3. kumite bay 12-13 yas OPEN David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Jack Dixon İngiltere ENG ENG
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN Carly Robertson Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Laura Pradelli G.F.K. BEL BEL
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Kaysie Leonard Northern England Karate Squad ENG ENG
kumite bay 14-15 yas -50kg
1. kumite bay 14-15 yas -50kg Raphael Piras G.F.K. BEL BEL
2. kumite bay 14-15 yas -50kg Jan Mican Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -50kg Boris Delhez Tadashi-do Rotterdam NED NED
3. kumite bay 14-15 yas -50kg Thomas Hemmingley Northern England Karate Squad ENG ENG
kumite bay 14-15 yas -60kg
1. kumite bay 14-15 yas -60kg Jonathan Ellam Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kumite bay 14-15 yas -60kg Sameer Owarth Northern England Karate Squad ENG ENG
3. kumite bay 14-15 yas -60kg Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -60kg Mathew Drury Northern England Karate Squad ENG ENG
kumite bay 14-15 yas +60kg
1. kumite bay 14-15 yas +60kg Brett Briscoe Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kumite bay 14-15 yas +60kg Jindřich Adolf Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +60kg Gareth Dunkerley Northern England Karate Squad ENG ENG
3. kumite bay 14-15 yas +60kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Ashleigh Kenny Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Siobhan Hayes Northern England Karate Squad ENG ENG
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Laura Harding Northern England Karate Squad ENG ENG
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Daphné Trahan-Perrault Dojo K de Terrebonne CAN CAN
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Quaassim Hussain Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Kevin Keppens Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Roman Kohoutek Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Jonathan Thaels G.F.K. BEL BEL
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Marek Pelikán Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Yannick Piersotte G.F.K. BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +70kg
1. kumite bay 16-17 yas +70kg Mark Bradley Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kumite bay 16-17 yas +70kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +70kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -60kg
1. kumite bayan 16-17 yas -60kg Marie Flouer G.F.K. BEL BEL
2. kumite bayan 16-17 yas -60kg Anick Croels Dojo K de Terrebonne CAN CAN
3. kumite bayan 16-17 yas -60kg Laura Hitchen Northern England Karate Squad ENG ENG
3. kumite bayan 16-17 yas -60kg Angelique Meirsman Belçika BEL BEL
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Raphael Diaz G.F.K. BEL BEL
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Saual Zakhnini G.F.K. BEL BEL
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Nicky Koster Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Kevin Seminck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite bay 18-20 yas -80kg
1. kumite bay 18-20 yas -80kg Romain Debatty G.F.K. BEL BEL
2. kumite bay 18-20 yas -80kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -80kg Francois Flouer G.F.K. BEL BEL
3. kumite bay 18-20 yas -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
kumite bay 18-20 yas OPEN
1. kumite bay 18-20 yas OPEN Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas OPEN Raphael Diaz G.F.K. BEL BEL
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Alana Leonard Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Pavla Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Miroslava Hýsková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Kelly Heynen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Hana Slezáčková Bushido Strakonice CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas OPEN
1. kumite bayan 18-20 yas OPEN Pavla Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas OPEN Miroslava Hýsková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Kelly Heynen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Alana Leonard Northern England Karate Squad ENG ENG
kumite takýmlar bay 18-20 yas
1. kumite takýmlar bay 18-20 yas G.F.K. BEL BEL
2. kumite takýmlar bay 18-20 yas G.F.K. BEL BEL
3. kumite takýmlar bay 18-20 yas SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 18-20 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bayan 18-20 yas
1. kumite takýmlar bayan 18-20 yas G.F.K. BEL BEL
2. kumite takýmlar bayan 18-20 yas Karate České Budějovice CZE CZE
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır