KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Ústí n/L 2010 - 22.05.2010

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Kamury Ryu Ústí n/L
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 50
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 7
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
56.25%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 152x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata bay -11 yas Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Yuval Pinhasov Boris Dojo ISR ISR
5. kata bay -11 yas Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bay -11 yas Jaromír Kerda KC Podbořany CZE CZE
7. kata bay -11 yas Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Hana Endlerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Tereza Jůnová Shodokan Sokolov CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Kristýna Lokvencová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Ondřej Johanovský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Anna Gershberg Boris Dojo ISR ISR
3. kata bayan 12-13 yas Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Anna Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Lucie Havlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Kristýna Křivánková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Ondřej Čech Kobra Kladno CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Tereza Mikudová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas David Ondráček Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas David Ifraimov Boris Dojo ISR ISR
5. kata bay 16-17 yas Miloš Janů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Adéla Pallová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Jana Horáková EMĚ Mělník CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Zuzana Platilová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bay
1. kata bay Firas Oukde Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata bay David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata bay Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay Radim Pavelka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay Petr Borgula Sport Club Flair o.s. CZE CZE
7. kata bay Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata bayan Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata bayan Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata bay veterans (+40 yas)
1. kata bay veterans (+40 yas) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bay veterans (+40 yas) Jiří Jirásek Shodokan Sokolov CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Karel Kolerus Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Roman Kotěra KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay veterans (+40 yas) Milan Chroustovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay veterans (+40 yas) Jadranko Jurjević KK Mars CRO CRO
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata bayan veterans (+35 yas) Petra Schiffmannová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata takýmlar bay Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
2. kata takýmlar bayan SC Flair CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Jan Žižka USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Richard Čech Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Viktor Čermák TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite bay -12 yas -35kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg David Rusanov Boris Dojo ISR ISR
7. kumite bay -12 yas -35kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Anton Orekhov SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Ondřej Johanovský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Igal Rahmany Boris Dojo ISR ISR
5. kumite bay -11 yas -41kg Daniel Šrůma SKC Louny CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Baran Secici SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay -11 yas +41kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Norbert Faltus KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite bay -11 yas +41kg Petr Lajbl Sport Relax CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Pavla Křelinová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Nicoletta Kuttová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Tereza Feriancová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas +35kg Klára Adamová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Kateřina Luxemburgová USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Zozan Mede SC Banzai Berlin GER GER
7. kumite bayan -12 yas +35kg Vendula Hrubá TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas +35kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Václav Stezka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Jiří Petr SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Simon Kerjenzev Boris Dojo ISR ISR
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Barbaros Teker SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Martin Bittner Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Vojtěch Bittner Sport Relax CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Michael Jahelka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jakub Kočí USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Patrik Vébr SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Gizem Bugur Almanya GER GER
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Tereza Hájková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Anna Gershberg Boris Dojo ISR ISR
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Michalová KC Podbořany CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Matiášová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Jasmin Teker SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Leutrim Ameti SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Jaroslav Cihlář SKC Louny CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Dimitris Mitakos Gidakos Club GRE GRE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Sabri Sabani SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Podoljak Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg To Tuan An TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Jakub Fořt Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Vladyslav Goryanov KC Tiger Nové Strašecí CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Sophie Böttcher Karate Institute Halle GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Merve Yilmaz SC Banzai Berlin GER GER
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Gábina Čečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Mohamed Rovcanin SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Engin Yalcin SC Banzai Berlin GER GER
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Ricardo Giegler Almanya GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -61kg David Ifraimov Boris Dojo ISR ISR
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Miloš Janů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Vasilis Konsolakis Yunanistan GRE GRE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Robin Žďárek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Buyantogtokh Sharkhuukhen SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Libor Hájek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -76kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomáš Šíma KC Podbořany CZE CZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Ricardo Giegler Almanya GER GER
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Buyantogtokh Sharkhuukhen SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas OPEN David Ifraimov Boris Dojo ISR ISR
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Meltem Atakli SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Ayse Gündar SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Ceylon Mede SC Banzai Berlin GER GER
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Miroslava Hýllová KK Žilina SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Kristína Belešová KK Žilina SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas OPEN Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Nikolaos Gidakos Gidakos Club GRE GRE
2. kumite bay -67kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay -67kg Aleš Hrách Kobra Kladno CZE CZE
3. kumite bay -67kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -75kg Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
3. kumite bay -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -75kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -84kg Akif Mehmet Bolat Almanya GER GER
3. kumite bay -84kg Spyridon Konstantinou Budokan Karate Club GRE GRE
3. kumite bay -84kg Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay -84kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
5. kumite bay -84kg Radim Pavelka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay -84kg Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay +84kg Martin Horváth KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bay +84kg Michal Adámek Sport Relax CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Nikolaos Gidakos Gidakos Club GRE GRE
2. kumite bay OPEN Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Spyridon Konstantinou Budokan Karate Club GRE GRE
5. kumite bay OPEN Michal Adámek Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay OPEN Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Duygu Bugur Almanya GER GER
2. kumite bayan -50kg Lenka Kašparová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite bayan -50kg Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Danuše Kratochvílová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Esma Yilmaz SC Banzai Berlin GER GER
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Duygu Bugur Almanya GER GER
2. kumite bayan OPEN Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Danuše Kratochvílová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite bayan OPEN Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas SC Banzai Berlin (GER) GER GER
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite takýmlar bay Tunus TUN TUN

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
16.05.2015
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır