KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Ústí n/L 2008 - 31.05.2008

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Kamura Ústí nad Labem
Yarışmacılar 426
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 43
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 4
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
54.25%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 53x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Marek Kroupa Sport Relax CZE CZE
3. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
5. kata bay -11 yas Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
5. kata bay -11 yas Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata bay -11 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay -11 yas Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Jana Boháčová Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Michał Jaśkowiec LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata bay 12-13 yas Radomir Markunowicz Bodaikan Szczecin POL POL
7. kata bay 12-13 yas Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Dan Mára KC Podbořany CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kata bayan 12-13 yas Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Denis Lempart LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata bay 14-15 yas Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Mateusz Cymbalista LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata bay 14-15 yas Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Katarzyna Dubel Polonya POL POL
3. kata bayan 14-15 yas Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Kamila Klečková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Paweł Wolny LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata bay 16-17 yas Miroslav Líbal EMĚ Mělník CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Jan Petrů EMĚ Mělník CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Anna Šťastná Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Jana Tvrzská Budó škola KK Písek CZE CZE
kata bay
1. kata bay Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata bay Sebastian Gruszecki Bodaikan Szczecin POL POL
3. kata bay Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bay Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bayan Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan Anna Šťastná Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan Ludmila Křížová KC Dragons Rosice CZE CZE
kata takýmlar bay -11 yas
1. kata takýmlar bay -11 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay -11 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bay -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -11 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata takýmlar bay -11 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bay 12-13 yas
1. kata takýmlar bay 12-13 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay 12-13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bayan 16-17 yas
1. kata takýmlar bayan 16-17 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 16-17 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 16-17 yas Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay Zarzewie Prudnik (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata takýmlar bay KC Dragons Rosice CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Luzian Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay -11 yas -30kg Dawid Komorowski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Daniel Deutsch Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite bay -11 yas -41kg Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Robin Herbig Almanya GER GER
5. kumite bay -11 yas -41kg Nico Föller Almanya GER GER
5. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Benjamin Köhler Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay -11 yas +41kg Michał Łydziński Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay -11 yas +41kg Toni Stein Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bay -11 yas +41kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Lisa Wohlfarth Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite bayan -12 yas -35kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Paula-Sophie Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bayan -12 yas -35kg Weronika Tuńska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan -12 yas -35kg Marianna Ćwiklińska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan -12 yas -35kg Jasmin Reuschel Sei Wa Kai Team GER GER
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Sophie Böttcher Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Dominika Ługowska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan -12 yas +35kg Diana Králová KC Žatec CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Janet Štréblová KC Žatec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Stanislaw Korzeb Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Michael Fousek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Felix Grünberg Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Stanislav Klíma Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Kamil Walaszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Antonín Sus TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Ondřej Procházka KC Podbořany CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Łukasz Walaszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Aaron Philipp Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Karel Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Michał Jaśkowiec LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Václav Riedl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Marek Hytych Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Radomir Markunowicz Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Marcin Krykowski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Philipp Winkler Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Lucia Bacová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Samira Michalek KEN Budo Heiligenstadt GER GER
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kateřina Šmajclová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lenka Myslivečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Spurová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Charly Feike Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Martin Jelínek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg David Kaňka SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Benjamin Bienek Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Mateusz Jakub Stępień KK Shobuken Łódź POL POL
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Denis Lempart LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Jan Mikeska Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg David Polák TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Petr Pleskač KC Žatec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Petr Lustik Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Libor Hájek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Lukáš Mládek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Phuc Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Hana Pristašová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Katarzyna Dubel Polonya POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Karolína Kneisslová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Patricie Fojtů TJ Karate Libčice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Simona Fojtů TJ Karate Libčice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Petra Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kamila Klečková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tereza Adamová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Marie Slováčková KC Žatec CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Julia Friedensohn KEN Budo Heiligenstadt GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Wiktoria Mierzwińska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Adriana Bejger Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Marcela Pospíšilová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Martin Fořt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Jiří Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Tomáš Hadač SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Viet Nguyen Ngoc SK Jiskra Domažlice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Marek Ducháček TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Pavel Kugler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Arkadiusz Blatkiewicz Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Miroslav Novák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Jiří Ptáček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Žaneta Noskeová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Magdaléna Scheryová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Dominika Bestová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Veronika Jandová TJ Karate Libčice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Magdaléna Scheryová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Žaneta Noskeová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas OPEN Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas OPEN Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay -60kg Jan Vosáhlo KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -60kg Philipp Nestler Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay -60kg Stephan Rewohl Sei Wa Kai Team GER GER
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay -70kg Philipp Müller Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay -70kg Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -70kg Eric Sagasser Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bay -70kg Sebastian Gruszecki Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay -70kg Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -80kg Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -80kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay -80kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay -80kg Martin Blatoň Baník Karviná CZE CZE
5. kumite bay -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Dariusz Panasiuk Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay +80kg Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay +80kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay +80kg Miroslav Heřmánek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay +80kg Miroslav Roman Baník Karviná CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Dariusz Panasiuk Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay OPEN Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Eric Sagasser Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bay OPEN Stephan Rewohl Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bay OPEN Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay OPEN Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Katja Weser Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite bayan -53kg Sarah Kudell Almanya GER GER
3. kumite bayan -53kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Anne Wagner Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite bayan +60kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Claudia Streifling Sei Wa Kai Team GER GER
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Sarah Kudell Almanya GER GER
2. kumite bayan OPEN Katja Weser Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bayan OPEN Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Claudia Streifling Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bayan OPEN Anne Wagner Sei Wa Kai Team GER GER
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite takýmlar bay 16-17 yas Sei Wa Kai Team (GER) GER GER
5. kumite takýmlar bay 16-17 yas Zarzewie Prudnik (POL) POL POL
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay KC Žatec CZE CZE
2. kumite takýmlar bay SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite takýmlar bay Sei Wa Kai Team (GER) GER GER
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan Sei Wa Kai Team (GER) GER GER

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
10.11.2018
20.10.2018
29.09.2018
29.09.2018
02.06.2018
13.05.2018
05.05.2018
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır