KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Ústí n/L 2006 (CZE) - 27.05.2006

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Kamury Ryu Ústí nad Labem
Yarışmacılar 310
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 16
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 6-4-2


Beğenilme:
65.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 5x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay -9 yas Stanislav Klíma SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay -9 yas Petr Mrkáček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -9 yas Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Pavel Colledani Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas David Kaňka SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bayan -9 yas Khasent Kaleová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Alena Luongová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Martin Špatenka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bay -15 yas
1. kata takýmlar bay -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay -15 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata takýmlar bay -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bayan -15 yas
1. kata takýmlar bayan -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Jan Hendrych USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay -12 yas +35kg
1. kumite bay -12 yas +35kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +35kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +35kg Pavel Colledani Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +35kg Lukáš Tatar USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan -12 yas -30kg
1. kumite bayan -12 yas -30kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -30kg Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -30kg Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -30kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas +30kg
1. kumite bayan -12 yas +30kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +30kg Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +30kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +30kg Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Štěpán Křováček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Daniel Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Jan Adámek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Matěj Češka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +50kg
1. kumite bay 12-13 yas +50kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +50kg Jan Tůma KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +50kg František Šafr SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -45kg
1. kumite bayan 12-13 yas -45kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -45kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +45kg
1. kumite bayan 12-13 yas +45kg Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +45kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay OPEN Martin Ječný Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay OPEN Martin Bošiak Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay OPEN Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
20.10.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır