KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Ústí n/L 2005 - 17.12.2005

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Kamura ryu Ústí nad Labem
Yarışmacılar 200
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 18
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 2
Puanlama 12-8-4


Beğenilme:
50.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 6x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bay -9 yas Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -9 yas Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -9 yas Jan Lucák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bayan -9 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Štěpánka Dzurojurková
3. kata bayan -9 yas Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Marek Kolář Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Martin Špatenka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Denisa Canincová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jakub Klaban Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Kateřina Bandasová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bay
1. kata bay Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay Jakub Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kata bay Anton Volodin Karate Izrael ISR ISR
kata bayan
1. kata bayan Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan Jana Gaňová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bay veterans (+35 yas)
1. kata bay veterans (+35 yas) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay veterans (+35 yas) Pavol Šuhaj SK Global Praha CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Bohumil Husák SK Global Praha CZE CZE
kata takýmlar mix
1. kata takýmlar mix Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata takýmlar mix Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar mix Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar mix SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Simon Kerjenzev Karate Izrael ISR ISR
3. kumite bay -12 yas -35kg Alon Mushnikov Karate Izrael ISR ISR
kumite bay -12 yas +35kg
1. kumite bay -12 yas +35kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +35kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +35kg Igal Kuperman Karate Izrael ISR ISR
3. kumite bay -12 yas +35kg Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan -12 yas -30kg
1. kumite bayan -12 yas -30kg Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -30kg Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -30kg Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
kumite bayan -12 yas +30kg
1. kumite bayan -12 yas +30kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +30kg Daniela Vasiliev Karate Izrael ISR ISR
3. kumite bayan -12 yas +30kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +30kg Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Stanislav Dvořák SK Karate Most CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -55kg
1. kumite bay 12-13 yas -55kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -55kg Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Marek Kolář Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +55kg
1. kumite bay 12-13 yas +55kg Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +55kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Miroslav Novák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Daniel Zavřel SK Karate Most CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Malika Juraev Karate Izrael ISR ISR
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Dorit Ishaev Karate Izrael ISR ISR
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +45kg
1. kumite bayan 12-13 yas +45kg Denisa Canincová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +45kg Sabina Salášková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -50kg
1. kumite bay 14-15 yas -50kg Jiří Straka TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -50kg Tomáš Kubát TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -50kg Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -60kg
1. kumite bay 14-15 yas -60kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -60kg Jiří Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -60kg Filip Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -60kg Anatoly Markov Karate Izrael ISR ISR
kumite bay 14-15 yas +60kg
1. kumite bay 14-15 yas +60kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +60kg Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +60kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +60kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Sabina Seinerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Jana Tvrzská Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Kateřina Sedláčková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +70kg
1. kumite bay 16-17 yas +70kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +70kg Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Aleš Brůna SK Karate Most CZE CZE
2. kumite bay -70kg Milan Gančár SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -70kg Tomáš Hála Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -70kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -80kg Evžen Rambousek SK Karate Most CZE CZE
3. kumite bay -80kg Michal Held TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bay -80kg Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Jiří Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay +80kg Ondřej Troch TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bay +80kg Lukáš Krojidlo Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay OPEN Tomáš Hála Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay OPEN Milan Gančár SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Kateřina Martínková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Vera Frenkel İsrail ISR ISR
3. kumite bayan +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Dominika Faktorová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Vera Frenkel İsrail ISR ISR
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas KC Podbořany CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
03.11.2018-04.11.2018
20.10.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır