KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Nymburk 2009 - 18.04.2009

şehir Nymburk
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Ned Hockey Karate Nymburk
Yarışmacılar 245
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 38
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 12-8-4


Beğenilme:
55.36%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 42x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata bay -11 yas Dominik Bartuška Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay -11 yas Marek Kroupa Sport Relax CZE CZE
3. kata bay -11 yas Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Marek Fejfárek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas David Ondráček SK Tommi Praha CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kata bay
1. kata bay David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay Josef Šedivý Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan Taťána Pancuráková Gojukan Praha CZE CZE
kata takýmlar bay 12-15 yas
1. kata takýmlar bay 12-15 yas Výběr ČSKe CZE CZE
2. kata takýmlar bay 12-15 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-15 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-15 yas Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bayan 12-15 yas
1. kata takýmlar bayan 12-15 yas SK Tommi CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 12-15 yas Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 12-15 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 12-15 yas Karate Vision CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Matěj Machotka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Vojtěch Pečenka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Petr Slodičák Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Martin Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Václav Veselý Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Kateřina Zaymlová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Slodičáková Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Denisa Grillová Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Kristýna Jiskrová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Jana Králíková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Alexandr Doležel Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Jaroslav Cihlář SKC Louny CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Ondřej Procházka KC Podbořany CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Gábina Čečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Jiří Smola Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Leoš Gebhard Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Tomáš Holek USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Rostislav Podlaha Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Karolína Kneisslová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Patricie Fojtů TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Veronika Hušková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Richard Šefl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Lukáš Vaňatka Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Diana Rešková TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Barbora Hájková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Veronika Jandová TJ Karate Libčice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lucie Krátká Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Aleš Radil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -75kg Jan Šlechta USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay -75kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay -75kg Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay +75kg
1. kumite bay +75kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay +75kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay +75kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay +75kg Libor Mareš USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bay OPEN Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite bay OPEN Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Aleš Radil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
11.04.2015
14.09.2014
12.04.2014
11.01.2014
27.01.2013
24.11.2012
12.05.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır