KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Nymburk 2007 - 17.03.2007

şehir Nymburk
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon NED HOCKEY KARATE NYMBURK
Yarışmacılar 216
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 31
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 2
Puanlama 6-4-2


Beğenilme:
47.22%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 54x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kata bay -11 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jakub Jelínek Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Dominika Havlíčková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Tomáš Frolík Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Patrik Kovanda SK Tommi Praha CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Veronika Selucká KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Radka Štiková Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata bay
1. kata bay Michal Hrnčíř KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bay Karel Krásný SK Predátor Praha CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata takýmlar bay 12-15 yas
1. kata takýmlar bay 12-15 yas Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay -11 yas -30kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Ondřej Nejezchleb KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Torák USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -35kg Filip Novotný Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Tomáš Mikolášek SC Komura Kladno CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Ondřej Pavlík Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Jiří Štrach SC Komura Kladno CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Pavel Daňko Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Jan Holub Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Tomáš Dušánek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Jan Hendrych USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Lukáš Tatar USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Patrik Guldan Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Jakub Hrách Kobra Kladno CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Holek USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Štěpán Hůlka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Juraj Jurčák Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Marek Červenka Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bayan 12-15 yas -40kg
1. kumite bayan 12-15 yas -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan 12-15 yas -40kg Nicol Beláková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 12-15 yas -40kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-15 yas -50kg
1. kumite bayan 12-15 yas -50kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 12-15 yas -50kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 12-15 yas -50kg Alica Bretschneiderová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 12-15 yas -50kg Iveta Krpátová Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bayan 12-15 yas +50kg
1. kumite bayan 12-15 yas +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-15 yas +50kg Barbora Holubovská SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-15 yas +50kg Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-15 yas +50kg Michaela Říhová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Aleš Romanovský Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg David Čelák USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Tomáš Břenek SC Komura Kladno CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Ladislav Čížek Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Filip Holý Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Marek Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Marek Blaha USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Martin Ungrád Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Martin Rethy USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Lukáš Baroch Karate Kolín CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Jakub Veselý Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Nina Falckrábová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Jana Tvrzská Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay -65kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay -65kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -65kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite bay -75kg Michal Hajduk Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -75kg Jindřich Pospíšil TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay +75kg
1. kumite bay +75kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay +75kg Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
3. kumite bay +75kg Michal Beneš Karate Kolín CZE CZE
3. kumite bay +75kg Mikuláš Záhorec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
2. kumite bay OPEN Jan Paulík Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay OPEN Michal Beneš Karate Kolín CZE CZE
3. kumite bay OPEN Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Sabina Plochová SC Komura Kladno CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Simona Černá Karate Kolín CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Simona Černá Karate Kolín CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Grand Prix Ústí n/L 2019 04.05.2019
09.02.2019
09.02.2019
03.11.2018-04.11.2018
20.10.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır