KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Nymburk 2005 - 23.04.2005

şehir Nymburk
Ülke Çek Cumhuriyeti
Yarışmacılar 216
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 23
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 6-4-2


Beğenilme:
44.23%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 13x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata bay -11 yas Tomáš Brzák KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Tomáš Doleček SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Tereza Bittnerová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Veronika Tučková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Adam Zdobinský KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Karin Košíková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Marie Prajzlerová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Filip Peřinka KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Jakub Kolek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Jana Bělohlavová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Veronika Leierová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Jana Šalanská SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata bay
1. kata bay Ondřej Samek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kata bay Josef Voráček SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kata bay Milan Gančár SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata bay Tomáš Starý SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Alena Plunderová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Tereza Věchetová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Ilona Vítová Schick Ryu Praha CZE CZE
kata takýmlar bay -15 yas
1. kata takýmlar bay -15 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata takýmlar bay -15 yas SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata takýmlar bay -15 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata takýmlar bay -15 yas SKBU Hostivař CZE CZE
kata takýmlar bayan -15 yas
1. kata takýmlar bayan -15 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -15 yas SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -15 yas Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Martin Rusnák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Radim Stehlík TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Jan Adámek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Jan Roček KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg David Čelák USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Jaroslav Hendrych TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Petr Hrabák TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Andreas Dzikos USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Adam Zdobinský KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Václav Dovolil KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Adolf Štěpánek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Martin Ungrád Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Andrea Bašusová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Marie Prajzlerová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Marek Rygl SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Tomáš Blažek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Aleš Hemerka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Jan Kratochvíl Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Jan Šlechta KK Frýdlant v Čechách CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +70kg
1. kumite bay 16-17 yas +70kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +70kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +70kg Jakub Kolek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +70kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Veronika Leierová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Jana Šalanská SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Anna Vildová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Jana Bělohlavová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Lucie Váňová Masada Praha CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Daniel Páleník TJ Karate Jičín CZE CZE
2. kumite bay -65kg Miroslav Hnátek Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay -65kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Marian Novotný Ned Hockey Nymburk CZE CZE
2. kumite bay -75kg Vlastislav Dobružský SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite bay -75kg Jiří Mazáček Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay -75kg Tomáš Starý SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kumite bay +75kg
1. kumite bay +75kg Michal Beneš Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay +75kg Rostislav Volný Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Michal Beneš Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay OPEN Marian Novotný Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay OPEN Milan Gančár SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Tomáš Starý SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Jitka Hejdrychová Ned Hockey Nymburk CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Alena Plunderová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Tereza Věchetová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Kateřina Martínková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Jitka Nováková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Martina Hilbertová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Jitka Nováková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Alena Plunderová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Grand Prix Ústí n/L 2019 04.05.2019
09.02.2019
09.02.2019
03.11.2018-04.11.2018
20.10.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır