KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Hradec Králové 2007 - 28.04.2007 - 29.04.2007

şehir Hradec Králové
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Karate Spartak HK
Yarışmacılar 460
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 54
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 6
Puanlama 18-12-6


Beğenilme:
66.01%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 353x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas (8.-6.kyu)
1. kata bay -11 yas (8.-6.kyu) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bay -11 yas (8.-6.kyu) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay -11 yas (8.-6.kyu) Marek Dostál Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kata bay -11 yas (8.-6.kyu) David Šerák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kata bay -11 yas Jozef Urbanovský KK Europa Trenčín SVK SVK
3. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata bay -11 yas Shotokan (8.-6.kyu)
1. kata bay -11 yas Shotokan (8.-6.kyu) Vít Skala SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay -11 yas Shotokan (8.-6.kyu) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay -11 yas Shotokan (8.-6.kyu) Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas Shotokan (8.-6.kyu) David Šerák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay -11 yas Shotokan (+5.kyu)
2. kata bay -11 yas Shotokan (+5.kyu) Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas Shotokan (+5.kyu) Jan Hanusek KK Jeseník CZE CZE
3. kata bay -11 yas Shotokan (+5.kyu) Petr Sládek KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata bay -11 yas Goju-ryu + Shito-ryu
1. kata bay -11 yas Goju-ryu + Shito-ryu Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata bay -11 yas Goju-ryu + Shito-ryu Patrik Zelinka NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata bay -11 yas Goju-ryu + Shito-ryu Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata bay -11 yas Goju-ryu + Shito-ryu Jozef Urbanovský KK Europa Trenčín SVK SVK
kata bayan -11 yas (8.-6.kyu)
1. kata bayan -11 yas (8.-6.kyu) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan -11 yas (8.-6.kyu) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan -11 yas (8.-6.kyu) Tereza Horčicová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -11 yas (8.-6.kyu) Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
kata bayan -11 yas Shotokan (8.-6.kyu)
1. kata bayan -11 yas Shotokan (8.-6.kyu) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan -11 yas Shotokan (8.-6.kyu) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan -11 yas Shotokan (8.-6.kyu) Tereza Horčicová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -11 yas Shotokan (8.-6.kyu) Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
kata bayan -11 yas Shotokan (+5.kyu)
1. kata bayan -11 yas Shotokan (+5.kyu) Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan -11 yas Shotokan (+5.kyu) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -11 yas Shotokan (+5.kyu) Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -11 yas Shotokan (+5.kyu) Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Marek Kolář Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jan Šrettr Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 12-13 yas Shotokan
1. kata bay 12-13 yas Shotokan Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Shotokan Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Shotokan Marek Kolář Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Shotokan Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Alena Luongová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
Kata bayan 12-13 yas Shotokan
1. Kata bayan 12-13 yas Shotokan Alena Luongová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. Kata bayan 12-13 yas Shotokan Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. Kata bayan 12-13 yas Shotokan Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. Kata bayan 12-13 yas Shotokan Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
Kata bayan 12-13 yas Goju-ryu
1. Kata bayan 12-13 yas Goju-ryu Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. Kata bayan 12-13 yas Goju-ryu Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Michael Landa Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata bay 14-15 yas Shotokan
1. kata bay 14-15 yas Shotokan Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Shotokan Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Shotokan David Beran KCK Team CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Shotokan Martin Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Emma Andrews Tanaka Martial Arts Academy USA USA
2. kata bayan 14-15 yas Romana Havierová KK Europa Trenčín SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Ingrid Suchánková Slovakya SVK SVK
kata bayan 14-15 yas Shotokan
1. kata bayan 14-15 yas Shotokan Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Shotokan Kristýna Pučanová KK Jeseník CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Shotokan Julie Nováková Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Shotokan Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata bayan 14-15 yas Goju-ryu + Shito-ryu
1. kata bayan 14-15 yas Goju-ryu + Shito-ryu Emma Andrews Tanaka Martial Arts Academy USA USA
2. kata bayan 14-15 yas Goju-ryu + Shito-ryu Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Goju-ryu + Shito-ryu Romana Havierová KK Europa Trenčín SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Goju-ryu + Shito-ryu Ingrid Suchánková Slovakya SVK SVK
kata bay
1. kata bay Łukasz Wolny Polonya POL POL
2. kata bay Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
3. kata bay Miloslav Kabeš Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay Roman Lysoněk TARO KAN CZE CZE
kata bay Shotokan
1. kata bay Shotokan Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
2. kata bay Shotokan Milan Nguyen SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bay Shotokan Miloslav Kabeš Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay Shotokan Martin Náhlovský SC Flair CZE CZE
kata bay Goju-ryu + Wado-ryu
1. kata bay Goju-ryu + Wado-ryu Marek Chovančík Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata bay Goju-ryu + Wado-ryu Ondřej Kříž TARO KAN CZE CZE
3. kata bay Goju-ryu + Wado-ryu Jakub Bancíř Kabu Praha CZE CZE
3. kata bay Goju-ryu + Wado-ryu Roman Lysoněk TARO KAN CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Agnieszka Wolna AZS Wroclaw POL POL
2. kata bayan Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata bayan Shotokan
1. kata bayan Shotokan Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan Shotokan Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan Shotokan Petra Macků KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata bayan Shotokan Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
kata bayan Shito-ryu
1. kata bayan Shito-ryu Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan Shito-ryu Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata bay veterans (+35 yas)
1. kata bay veterans (+35 yas) Roman Lysoněk TARO KAN CZE CZE
2. kata bay veterans (+35 yas) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Karel Kesl KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata takýmlar bay -15 yas
1. kata takýmlar bay -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay -15 yas SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata takýmlar bayan -15 yas
1. kata takýmlar bayan -15 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -15 yas SK Tommi CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -15 yas SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -15 yas VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Karate Team Bohunice CZE CZE
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan SVČ Domeček Brno CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay -11 yas -30kg Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Jan Hanusek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg David Opravil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Arturs Keiselis Samuraj Madona LAT LAT
2. kumite bay -12 yas -35kg Vít Skala SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Torák Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Tomáš Krebs KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Jan Konvalinka Budo SC Plzeň CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg David Plot KK Lichnice CZE CZE
kumite bay -12 yas OPEN
1. kumite bay -12 yas OPEN Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay -12 yas OPEN Jan Konvalinka Budo SC Plzeň CZE CZE
3. kumite bay -12 yas OPEN Petr Sládek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite bay -12 yas OPEN Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Lorencová KCK Team CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas +35kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite bayan -12 yas OPEN
1. kumite bayan -12 yas OPEN Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas OPEN Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas OPEN Malgorzata Drabek Klub sportowy BUSHI POL POL
3. kumite bayan -12 yas OPEN Marta Pastwa Klub sportowy BUSHI POL POL
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Petr Klein KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Pavel Daňko KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Matěj Češka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Hovorka Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Jabůrek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Ondřej Loubal Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas OPEN
1. kumite bay 12-13 yas OPEN Pavel Holec SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas OPEN Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Ondřej Loubal Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Hana Jurášová KK Lichnice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Michaela Klepeštová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Anna Lei SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Iveta Pluskalová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Tereza Červená Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Karolína Mlíková Bushido Strakonice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN Barbora Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Tereza Červená Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Lenka Petříková Bushido Strakonice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Roman Páleník MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Martin Choma KK Lichnice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Martin Lorenc KCK Team CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Martin Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg David Čelák Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Juraj Jurčák Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Michal Jánský Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Jakub Zoula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Robin Žďárek KCK Team CZE CZE
kumite bay 14-15 yas OPEN
1. kumite bay 14-15 yas OPEN Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Felip Nguyen KK Europa Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Jakub Zoula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Kateřina Jedrýsková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Nicol Beláková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Ingrid Suchánková Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Simona Křikavová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Michaela Pilnajová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Sabina Seinerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Kateřina Jedrýsková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Sabina Seinerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Tomáš Lechermayer Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Michal Kučera Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Marek Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Tomáš Kubát Baník Příbram CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Jiří Sochanič Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Jakub Kotásek Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Ondřej Kříž TARO KAN CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Marek Blaha Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Lukáš Honzík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Viliam Križan Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Valentin Danila Club Sportiv Dacicus Orastie ROM ROM
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Daniel Vach Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Lukáš Honzík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Alžběta Jíravská Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Miroslava Landová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Janis Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite bay -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite bay -60kg Łukasz Klujew AZS Wroclaw POL POL
3. kumite bay -60kg Roman Kohoutek Bushido Strakonice CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay -65kg Miloš Brádle SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bay -65kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay -65kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Michal Chmelař SKK Hradec Králové CZE CZE
2. kumite bay -70kg Jarosław Szamański AZS Wroclaw POL POL
3. kumite bay -70kg Robert Dastych Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay -70kg Luboš Růdl SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Ivo Šroler Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite bay -75kg Vojtěch Jež SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -75kg Václav Andrle Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite bay -75kg Łukasz Lulek AZS Wroclaw POL POL
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Michal Pelikovský Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kumite bay -80kg František Doleček Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite bay -80kg Josef Drahokoupil SKK Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bay -80kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Dawid Wnętowski AZS Wroclaw POL POL
2. kumite bay +80kg František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bay +80kg Andryi Pinkevych KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite bay +80kg Grigore Sanducu Club Sportiv Dacicus Orastie ROM ROM
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Michal Pelikovský Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kumite bay OPEN Andryi Pinkevych KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite bay OPEN Michal Chmelař SKK Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bay OPEN Ivo Šroler Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Lenka Krojidlová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Tereza Matějková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Eva Spanior Club Sportiv Dacicus Orastie ROM ROM
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Natalia Nowak UKS Osir Kleczew POL POL
3. kumite bayan +60kg Iva Kolomazníková Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Aneta Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Pavlína Kubečková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Lenka Krojidlová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Aneta Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Pavlína Kubečková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite bay veterans (+35 yas) OPEN
1. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Petr Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Robert Dastych Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Jan Skrbek SKK Hradec Králové CZE CZE
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Club Sportiv Dacicus Orastie (ROM) ROM ROM
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Baník Příbram CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite takýmlar bay TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite takýmlar bay Club Sportiv Dacicus Orastie (ROM) ROM ROM
3. kumite takýmlar bay AZS Wroclaw (POL) POL POL

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
29.04.2017
05.11.2016
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
31.10.2015-01.11.2015
16.05.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
15.11.2014
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır