KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Hradec Králové 2005 - 16.04.2005

şehir Hradec Králové
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SK karate Spartak HK
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 47
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 2
Puanlama 12-8-4


Beğenilme:
51.56%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 16x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas (8.-6.kyu)
1. kata bay -11 yas (8.-6.kyu) František Andrle Sport Relax CZE CZE
2. kata bay -11 yas (8.-6.kyu) Tomáš Brzák Sport Relax CZE CZE
3. kata bay -11 yas (8.-6.kyu) Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas (8.-6.kyu) Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay -11 yas Miroslav Kolář Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
kata bayan -11 yas (8.-6.kyu)
1. kata bayan -11 yas (8.-6.kyu) Tereza Chalupská SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan -11 yas (8.-6.kyu) Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -11 yas (8.-6.kyu) Patricie Klapalová Atara Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -11 yas (8.-6.kyu) Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Kateřina Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu)
1. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Radek Mottl Masada Praha CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Robert Šarocký Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Vojtěch Šalanský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Ondřej Kumpošt Masada Praha CZE CZE
kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu)
1. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Adriana Jelínková Spartak Slatiňany CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Kristýna Hauserová Masada Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Jana Tvrzská Budó škola KK Písek CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Denisa Canincová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Andrea Buriková Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Roman Nejedlý Sport Relax CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Žaneta Noskeová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Petra Zuzánková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Filip Peřinka Sport Relax CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Jaroslava Přibylová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bay
1. kata bay Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata bay David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay Michal Hrnčíř KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata bayan Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata takýmlar bay -15 yas
1. kata takýmlar bay -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay -15 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -15 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata takýmlar bay -15 yas Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata takýmlar bayan -15 yas
1. kata takýmlar bayan -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -15 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -15 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay Budó škola KK Písek CZE CZE
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Ondřej Nejezchleb KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Petr Sládek Masada Praha CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Petr Sládek Masada Praha CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Jan Mikeska KK Jeseník CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg David Mocháň Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Daniel Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Marek Kolář Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Štěpán Hůlka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Martin Švec Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bayan -12 yas -30kg
1. kumite bayan -12 yas -30kg Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -30kg Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -30kg Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -30kg Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Lenka Petříková Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Veronika Vrzalová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Patrik Tomášik SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Aleš Valenta SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Matěj Pokorný SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Petr Müller KK Jeseník CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jiří Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Daniel Žubretovský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas OPEN
1. kumite bay 12-13 yas OPEN Jiří Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas OPEN Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas OPEN David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Markéta Rozenská KK Jeseník CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Denisa Canincová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Adriana Jelínková Spartak Slatiňany CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Monika Palečková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN Denisa Canincová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Petra Šímová Sokol Blatná CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Andreas Dzikos USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Marek Pohl Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Jiří Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Aleš Vokál Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay 14-15 yas OPEN
1. kumite bay 14-15 yas OPEN Marek Netík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Žaneta Noskeová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -45kg Simona Koucká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Monika Latzelová KK Jeseník CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Michaela Duranová Sport Relax CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Žaneta Noskeová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Gabriela Váňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Rygl SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Filip Peřinka Sport Relax CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Marek Netík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Adrian Niciejewski KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Artur Trubicki Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Petr Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Tomáš Hála Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Matěj Kohoutek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Adam Zdobinský Sport Relax CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Vojtěch Jež SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Pavel Šíma Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Norbert Nowicki KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Jakub Vovsík SK Slavia Orlová CZE CZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -51kg
1. kumite bayan 16-17 yas -51kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -51kg Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -51kg Lenka Pokorná Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -51kg Dominika Prokopcová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Jana Šalanská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Andrea Bartošová Masada Praha CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Kateřina Martínková Baník Příbram CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Kateřina Martínková Baník Příbram CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay -60kg Roman Steiner Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite bay -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay -60kg Miroslav Štefan Sport Relax CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay -65kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -65kg Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -65kg Przemyslav Sitek KKS Tora Legnica POL POL
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Michal Chmelař SKK Hradec Králové CZE CZE
2. kumite bay -70kg Pavel Švojgr SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -70kg Milan Gančár SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -70kg Miloš Pastelák Slovan Broumov CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Jan Kalamen SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay -75kg Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -75kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -75kg Martin Šauer Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Václav Rek Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -80kg Luboš Dražil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -80kg Tomáš Brynda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -80kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Lukáš Krojidlo Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay +80kg Martin Němeček Slovan Broumov CZE CZE
3. kumite bay +80kg Jiří Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay +80kg Ondřej Troch Baník Příbram CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Jan Kalamen SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay OPEN Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite bay OPEN Martin Němeček Slovan Broumov CZE CZE
3. kumite bay OPEN Jan Šípek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Lucie Zbořilová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan -53kg Dana Ripperová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite bayan -53kg Růžena Novotná USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Martina Daťková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Tereza Věchetová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Lucie Mansbartová KK Odry CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Pavlína Kubečková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Kateřina Spurná SK Slavia Orlová CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Růžena Novotná USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Lucie Zbořilová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
31.10.2015-01.11.2015
16.05.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır