KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Championships cadets, juniors 2009 - 05.12.2009

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe, SKR SU
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 42
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
53.05%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 41x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Zuzana Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Pavla Mezzeiová MDDM Ostrov CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Richard Šefl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Hana Ulíková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas SK Tommi CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Beneš Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Robin Petřík SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Vadym Potapenko Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Lukáš Brožek LOKO Mariánské Lázně CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Rostislav Podlaha Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg To Tuan An TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Patrik Guldan Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Silvestr Hirner Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Libor Hájek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Ladislav Bárta TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Karolína Ctiborová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Petra Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Pavla Mezzeiová MDDM Ostrov CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Jiří Macura Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Petr Kouba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Michal Slouka Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Petr Zahradník Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Michael Ledvina KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Richard Šefl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg František Kabourek Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Tomáš Růžička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Ondřej Podhora TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Lukáš Vilt Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Ondřej Dvořák SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Lenka Kašparová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kamila Klečková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Diana Rešková TJ KARATE Praha CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Barbora Zakouřilová TJ Slavoj Hloubětín CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Čihulová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
07.12.2019-08.12.2019
08.12.2018-09.12.2018
02.12.2017-03.12.2017
03.12.2016-04.12.2016
05.12.2015-06.12.2015
31.01.2015
07.12.2014
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır