KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Christmas Cup Mladá Boleslav 2008 - 22.11.2008

şehir Mladá Boleslav
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Yarışmacılar 385
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 38
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 2
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
55.14%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 316x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
2. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Martin Riziky KK Topoľčany SVK SVK
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu David Tran SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Daniel Havlíček Slovakya SVK SVK
2. kata bay -11 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bayan -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Jana Boháčová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Tomáš Mrština SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Vojtěch Konopa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu David Vodička SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Tereza Riantová Glaverbel Teplice CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Martina Krupková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Eliška Prokorátová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Darja Suchová USK Slavia Liberec CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bay 15-17 yas
1. kata bay 15-17 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 15-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 15-17 yas Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 15-17 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 15-17 yas
1. kata bayan 15-17 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 15-17 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 15-17 yas Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 15-17 yas Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas SK Tommi CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Ippon KK Rakovník CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Tichota KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Jiří Vedral Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite bayan -12 yas OPEN
1. kumite bayan -12 yas OPEN Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite bayan -12 yas OPEN Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas OPEN Lucia Derková Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas OPEN Monika Kostová Rapid Bratislava SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Filip Forro Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Stanislav Klíma Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Adam Zaplatílek USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Amiri Zmarak KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Vladimír Bláha Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Terézia Valentovičová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Hušková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 15-17 yas -60kg
1. kumite bay 15-17 yas -60kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 15-17 yas -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas -60kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas -60kg Aleš Suchý TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 15-17 yas -70kg
1. kumite bay 15-17 yas -70kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 15-17 yas -70kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas -70kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas -70kg Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 15-17 yas +70kg
1. kumite bay 15-17 yas +70kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 15-17 yas +70kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas +70kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas +70kg Jakub Stuchlík KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite bayan 15-17 yas -50kg
1. kumite bayan 15-17 yas -50kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan 15-17 yas -50kg Nicol Beláková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 15-17 yas -50kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas -50kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
kumite bayan 15-17 yas -58kg
1. kumite bayan 15-17 yas -58kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite bayan 15-17 yas -58kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas -58kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas -58kg Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite bayan 15-17 yas +58kg
1. kumite bayan 15-17 yas +58kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 15-17 yas +58kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas +58kg Barbora Holubovská Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas +58kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
29.09.2018
29.09.2018
13.05.2018
05.05.2018
07.04.2018
24.03.2018
03.02.2018
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır