KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

En fazla

Yarışmacı

Sırası İsim Toplam
1. Alžběta Ovečková 65x
2. Natálie Tomanová 63x
3. Tomáš Nechyba 54x
4. Abdullah Shaaban 43x
5. Ricardo Giegler 41x
6. Yousif Al Harbi 34x
7. Denisa Peško 27x
7. Monika Smolařová 27x
9. Farid Haghighi 25x
10. Matteo Tamborlani 23x

Kulüp

Sırası İsim Toplam
1. Al-Shabab Sporting Club 105x
2. Czech republic 100x
3. Saei Club 96x
4. SVČ DOMEČEK Brno 86x
5. Karate Klub Jeseník o.s. 67x
6. Karate Klub Kyjov 57x
7. Kuwait 26x
8. SC Banzai Berlin 24x
8. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa 24x
10. Iran 23x


Son kaydedilen yarışmacılar:

Amálie Haková Ludmila Kalinová Pavlíková Jakub Boublík Emma Kušková Petr Paulus

Kulüpler:

TJ karate Nové Hrady Uzbekistan Uzbekistan Uzbekistan Uzbekistan

Turnuvalar:

Dünya sampiyonasi 2004 Dünya sampiyonasi 2004

TOP fotoğraf

Oylama - Yarışmacı

1.altın Aghayev Rafael Rafael Aghayev
Azerbaijan
Azerbaycan
67.85%
Toplam: 311x
 
2.altın Aghayev Rafael Rafael Aghayev
Azerbaijan
Azerbaycan
67.83%
Toplam: 300x
 
3.altın Giegler Ricardo Ricardo Giegler
Germany
Almanya
67.76%
Toplam: 411x
 
4. Polzer Lukáš Lukáš Polzer
SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Çek Cumhuriyeti
67.70%
Toplam: 305x
 
5. Janda Lukáš Lukáš Janda
Sport Club Flair o.s.
Çek Cumhuriyeti
67.70%
Toplam: 113x
 
6. Aghayev Rafael Rafael Aghayev
Azerbaijan
Azerbaycan
67.69%
Toplam: 253x
 
7. Krejčová Radka Radka Krejčová
SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Çek Cumhuriyeti
67.62%
Toplam: 61x
 
8. Polzer Lukáš Lukáš Polzer
SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Çek Cumhuriyeti
67.59%
Toplam: 462x
 
9. Aghayev Rafael Rafael Aghayev
Azerbaijan
Azerbaycan
67.58%
Toplam: 273x
 
10. Janda Lukáš Lukáš Janda
Sport Club Flair o.s.
Çek Cumhuriyeti
67.57%
Toplam: 111x
 

Oylama - Kulüp

1.altın SPORT UNION, z. s. SPORT UNION, z. s.
76.71%
Toplam: 73x
 
 
2.altın TJ Karate Praha TJ Karate Praha
73.08%
Toplam: 13x
 
 
3.altın SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
65.46%
Toplam: 393x
 
 
4. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
65.32%
Toplam: 434x
 
 
5. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
65.31%
Toplam: 449x
 
 
6. SC Banzai Berlin SC Banzai Berlin
64.84%
Toplam: 214x
 
 
7. Choku Gym Zaandam Choku Gym Zaandam
64.58%
Toplam: 12x
 
 
8. SC Banzai Berlin SC Banzai Berlin
64.24%
Toplam: 446x
 
 
9. SC Banzai Berlin SC Banzai Berlin
64.23%
Toplam: 418x
 
 
10. SC Banzai Berlin SC Banzai Berlin
63.90%
Toplam: 286x
 
 

Oylama - Yarışma

1.altın Czech National Cup 2008 seniors - 1. round Czech National Cup 2008 seniors - 1. round
85.53%
Toplam: 57x
 
 
2.altın Czech senior championships 2008 Czech senior championships 2008
84.52%
Toplam: 42x
 
 
3.altın Czech senior championships 2008 Czech senior championships 2008
82.29%
Toplam: 48x
 
 
4. Grand Prix Hradec Králové 2007 Grand Prix Hradec Králové 2007
80.95%
Toplam: 63x
 
 
5. Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2007 Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2007
80.28%
Toplam: 90x
 
 
6. Czech Grand Prix 2007 Czech Grand Prix 2007
79.89%
Toplam: 46x
 
 
7. Grand Prix Hradec Králové 2007 Grand Prix Hradec Králové 2007
72.56%
Toplam: 41x
 
 
8. Czech Grand Prix 2007 Czech Grand Prix 2007
71.32%
Toplam: 34x
 
 
9. Czech senior championships 2008 Czech senior championships 2008
62.50%
Toplam: 6x
 
 
10. Grand Prix Hradec Králové 2007 Grand Prix Hradec Králové 2007
61.43%
Toplam: 35x