TOP Fotoğraf « Karate Records - Karate sonuçları ve çizelgeleri
KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

En fazla

Yarışmacı

Sırası İsim Toplam
1. Alžběta Ovečková 65x
2. Natálie Tomanová 63x
3. Tomáš Nechyba 54x
4. Abdullah Shaaban 43x
5. Ricardo Giegler 41x
6. Yousif Al Harbi 34x
7. Denisa Peško 27x
7. Monika Smolařová 27x
9. Farid Haghighi 25x
10. Matteo Tamborlani 23x

Kulüp

Sırası İsim Toplam
1. Al-Shabab Sporting Club 105x
2. Czech republic 100x
3. Saei Club 96x
4. SVČ DOMEČEK Brno 86x
5. Karate Klub Jeseník o.s. 67x
6. Karate Klub Kyjov 57x
7. Kuwait 26x
8. SC Banzai Berlin 24x
8. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa 24x
10. Iran 23x


Son kaydedilen yarışmacılar:

Rudolf Oliva Rudolf Oliva Pooya Soltani Václav Lehký Daniel Vašek

Kulüpler:

TJ karate Nové Hrady Uzbekistan Uzbekistan Uzbekistan Uzbekistan

Turnuvalar:

Dünya sampiyonasi 1980 Dünya sampiyonasi 2008

TOP fotoğraf

Oylama - Yarışmacı

1.altın Bitsch Jana Jana Bitsch
Germany
Almanya
69.08%
Toplam: 76x
 
2.altın Schmiedová Michaela Michaela Schmiedová
Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Çek Cumhuriyeti
68.96%
Toplam: 542x
 
3.altın Janda Lukáš Lukáš Janda
Sport Club Flair o.s.
Çek Cumhuriyeti
68.87%
Toplam: 106x
 
4. Muizniece Marija Luize Marija Luize Muizniece
Latvia
Letonya
68.83%
Toplam: 81x
 
5. Polzer Lukáš Lukáš Polzer
SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Çek Cumhuriyeti
68.75%
Toplam: 296x
 
5. Kočířová Eliška Eliška Kočířová
SK Tommi Praha
Çek Cumhuriyeti
68.75%
Toplam: 88x
 
6. Aghayev Rafael Rafael Aghayev
Azerbaijan
Azerbaycan
68.73%
Toplam: 295x
 
7. Cavallaro Federica Federica Cavallaro
Italy
İtalya
68.54%
Toplam: 120x
 
8. Konášová Veronika Veronika Konášová
SPORT UNION, z. s.
Çek Cumhuriyeti
68.48%
Toplam: 92x
 
9. Aghayev Rafael Rafael Aghayev
Azerbaijan
Azerbaycan
68.39%
Toplam: 87x
 

Oylama - Kulüp

1.altın SPORT UNION, z. s. SPORT UNION, z. s.
76.49%
Toplam: 67x
 
 
2.altın Choku Gym Zaandam Choku Gym Zaandam
70.83%
Toplam: 6x
 
 
3.altın SPORT UNION, z. s. SPORT UNION, z. s.
65.83%
Toplam: 90x
 
 
4. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
65.21%
Toplam: 388x
 
 
5. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
65.08%
Toplam: 431x
 
 
6. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
65.08%
Toplam: 446x
 
 
7. SC Banzai Berlin SC Banzai Berlin
64.66%
Toplam: 208x
 
 
8. SC Banzai Berlin SC Banzai Berlin
64.59%
Toplam: 442x
 
 
9. SC Banzai Berlin SC Banzai Berlin
64.50%
Toplam: 281x
 
 
10. SC Banzai Berlin SC Banzai Berlin
64.47%
Toplam: 413x
 
 

Oylama - Yarışma

1.altın Czech National Cup 2008 seniors - 1. round Czech National Cup 2008 seniors - 1. round
84.72%
Toplam: 54x
 
 
2.altın Czech senior championships 2008 Czech senior championships 2008
83.55%
Toplam: 38x
 
 
3.altın Czech senior championships 2008 Czech senior championships 2008
81.11%
Toplam: 45x
 
 
4. Grand Prix Hradec Králové 2007 Grand Prix Hradec Králové 2007
80.95%
Toplam: 63x
 
 
5. Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2007 Dünya Sampiyonasi Ümit-Genç 2007
80.75%
Toplam: 87x
 
 
6. Czech Grand Prix 2007 Czech Grand Prix 2007
78.49%
Toplam: 43x
 
 
7. Grand Prix Hradec Králové 2007 Grand Prix Hradec Králové 2007
71.88%
Toplam: 40x
 
 
8. Czech Grand Prix 2007 Czech Grand Prix 2007
70.45%
Toplam: 33x
 
 
9. Grand Prix Hradec Králové 2007 Grand Prix Hradec Králové 2007
61.43%
Toplam: 35x
 
 
10. Czech senior championships 2008 Czech senior championships 2008
61.11%
Toplam: 9x