KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár VČSKe žáků a dorostu 2005 - 13.03.2005

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel SKK Pratr Trutnov
Registrovaných jednotlivců 167
Kluby na medailových pozicích 11
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
15.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 5x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Václav Chalupný KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jan Adámek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Daniel Borovička KCK Team CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Fajmanová KK Lichnice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Robert Fáber KCK Team CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Michal Fiala SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Beran KCK Team CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Sainerová KARATEDO Němčice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Martin Kosek KCK Team CZE CZE
1. kata dorostenci (14-15) Jakub Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jakub Erben SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Matěj Patzelt SKBU Trutnov CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Jana Fáberová KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anna Chalupná KCK Team CZE CZE
kata junioři (16-17)
3. kata junioři (16-17) Václav Hloušek SKBU Trutnov CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Michaela Kazdová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Radka Chmelíková KCK Team CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata team žáci + dorostenci 7-15 let
1. kata team žáci + dorostenci 7-15 let KCK Team CZE CZE
2. kata team žáci + dorostenci 7-15 let KCK Team CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let KCK Team CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Spartak Hradec Králové CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Filip Zahálka Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Lukáš Pavel SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci +30kg
1. kumite ml. žáci +30kg Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +30kg Václav Chalupný KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci +30kg Jan Adámek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci +30kg Daniel Hroza SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žákyně -30kg
1. kumite ml. žákyně -30kg Lucie Fajmanová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -30kg Michaela Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -30kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žákyně +30kg
1. kumite ml. žákyně +30kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +30kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +30kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +30kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Štěpán Křováček Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Martin Choma KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Petr Simon Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg David Černohous KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Michal Fiala SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Aleš Valenta SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Jan Spiroch Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg Jan Kusý SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Ondřej Stejskal KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Jan Voldán Karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žákyně +40kg
1. kumite st. žákyně +40kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žákyně +40kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žákyně +40kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně +40kg Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Tomáš Hurdálek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Černohous KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Michal Dvořák KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Filip Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Robert Fáber KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Zdeněk Křivka Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Josef Sýkora KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jan Kusý SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jiří Šaroun Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Jana Basetlíková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Kateřina Černohubá Karate Hlinsko CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Rygl SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Václav Hloušek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Richard Tesař Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Lukáš Najman Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci +60kg
1. kumite dorostenci +60kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenci +60kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci +60kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite dorostenci +60kg Miloš Němec KK Lichnice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Michaela Kazdová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Petra Šauerová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2012 04.03.2012
Pohár VčSKe mládeže 2011 05.03.2011
Pohár VčSKe seniorů 2010 31.10.2010
Pohár VčSKe mládeže 2010 27.02.2010
Pohár VčSKe seniorů 2009 18.10.2009
Pohár VčSKe mládeže 2009 01.03.2009
Pohár VčSKe seniorů 2008 19.10.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk