KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2008 - 06.12.2008

Město Hodonín
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Nidoshinkan Dojo
Registrovaných jednotlivců 194
Kluby na medailových pozicích 37
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
43.95%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 62x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Kateřina Žídková Nidoshinkan DOJO CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Andrea Hovorková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Ladislav Čížek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Tomáš Ondračka TJ Sokol Husovice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Josefína Frýbová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Daniela Sárazová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Tommi CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Nidoshinkan DOJO CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Klein KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Milan Janků Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pavel Holec SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Růžička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Richtr KCK Team CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ivan Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Háva Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luboš Dudoň KC Žatec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Holek Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Kašpar Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Trien Van Tran Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Radim Rozner Baník Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Jabůrek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Bábek Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ladislav Bárta TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Ročková Kabu Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Kneisslová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Petra Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kamila Klečková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Křikavová Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Smolová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Červená Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Gabrielová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Kotzur Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Richard Šebora ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg František Kabourek KK Jeseník CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Vocel KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Rohlena Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jiří Košut Karate Velké Meziříčí CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Pěnkava SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Zahradník SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Ondračka TJ Sokol Husovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Novák Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Dvořák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Ptáček Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Stejskal KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Alžběta Jíravská Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Lenka Kašparová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Dagmar Čiháková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Julie Jíravská Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Alexandra Záhumenská SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Pavelková KK Jeseník CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Gabriela Zámečníková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Kostelníčková SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Čápová Tarokan KK Brno CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Mistrovství ČR žáků 2013 07.12.2013
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2013 31.03.2013
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012 02.12.2012
Mistrovství ČR žáků 2012 01.12.2012
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2012 07.04.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk