KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

North Bohemia 2005 - 05.11.2005

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SKR SU Ústí n/L
Yarışmacılar 250
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 29
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 3
Puanlama 12-8-4


Beğenilme:
20.83%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 6x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Antonín Jenč SKM Bílina CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Martin Špatenka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Kateřina Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Vladimír Míček Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Adam Zdobinský Sport Relax CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bay
1. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay František Sedlák Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kata bay Tomáš Masopust SKM Bílina CZE CZE
3. kata bay Radim Pavelka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan Jana Gaňová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bay veterans (+35 yas)
1. kata bay veterans (+35 yas) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay veterans (+35 yas) Luděk Šíma KK Litvínov CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Bohumil Husák SK Global Praha CZE CZE
kata takýmlar bay -15 yas
1. kata takýmlar bay -15 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata takýmlar bay -15 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bayan -15 yas
1. kata takýmlar bayan -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -15 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -15 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bayan 16-17 yas
1. kata takýmlar bayan 16-17 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 16-17 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
KUMITE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Petr Holárek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -55kg
1. kumite bay 12-13 yas -55kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -55kg Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Max Meister Almanya GER GER
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Christopher Uhlig KV Sachsen - Anhalt GER GER
kumite bay 12-13 yas +55kg
1. kumite bay 12-13 yas +55kg Brian Males Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas +55kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Philipp Havlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Alica Bretschneiderová Slovakya SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Přibylová Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Jana Tvrzská Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Sabina Seinerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Sabina Salášková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Eric Sagasser KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -65kg David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +65kg
1. kumite bay 16-17 yas +65kg Ondřej Misar TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +65kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +65kg Evžen Rambousek SK Karate Most CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +65kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -55kg
1. kumite bayan 16-17 yas -55kg Sarah Kudell Almanya GER GER
2. kumite bayan 16-17 yas -55kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -55kg Lydia Holler KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas -55kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +55kg
1. kumite bayan 16-17 yas +55kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +55kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +55kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +55kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay -70kg Daniel Pekuniak TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite bay -70kg Jiří Týle SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -70kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Stefan Müller BUDO Coburg GER GER
2. kumite bay -80kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -80kg Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -80kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
2. kumite bay +80kg Michal Beneš Karate Kolín CZE CZE
3. kumite bay +80kg Vlastimil Jirásko SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay +80kg Jiří Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay +80kg Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
2. kumite bay OPEN Stefan Müller BUDO Coburg GER GER
3. kumite bay OPEN Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Lucie Zbořilová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan -53kg Tereza Zelendová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Lucia Povalačová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -60kg Dominika Faktorová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Julia Gromovaja Almanya GER GER
3. kumite bayan +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Jana Zicklerová TJ Růže Lomnice CZE CZE
kumite bay veterans (+35 yas) OPEN
1. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
2. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Luděk Šíma KK Litvínov CZE CZE
3. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Jiří Lovecký Baník Karviná CZE CZE
kumite bayan veterans OPEN
1. kumite bayan veterans OPEN Jana Zicklerová TJ Růže Lomnice CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan CMK Banská Bystrica (SVK) SVK SVK

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
14.10.2017
15.10.2016
17.10.2015
11.10.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
North Bohemia 2012 13.10.2012
North Bohemia 2011 05.11.2011
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır