Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:
Christmas Cup Mladá Boleslav 2005 - 26.11.2005
şehir | Mladá Boleslav |
---|---|
Ülke | Çek Cumhuriyeti |
Organizasyon | Autoškoda Mladá Boleslav |
Yarışmacılar | 355 |
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler | 28 |
Madalya pozisyonlardaki ülkeler | 2 |
Puanlama | 12-8-4 |
Beğenilme:
51.27%
|
Oy: | Toplam: 217x |
Sporcular: | |||||
---|---|---|---|---|---|
Sırası | Kategori | Ad | Soyad | Kulüp/Takım | |
1. | kumite bay -12 yas -35kg | Michal | Sládek | Budó škola KK Písek | CZE |
1. | kumite bay 12-13 yas -40kg | Marek | Pohanka | Budó škola KK Písek | CZE |
2. | kata bayan -11 yas 8.-7.kyu | Carmen | Beshirová | Ippon KK Rakovník | CZE |
1. | kumite bayan 12-13 yas +50kg | Petra | Sedláčková | Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. | CZE |
2. | kumite bayan 16-17 yas -60kg | Michaela | Kazdová | Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. | CZE |
2. | kumite bayan 12-13 yas -40kg | Nikola | Glosová | Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. | CZE |
3. | kumite bay 12-13 yas -60kg | Petr | Rýpar | Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem | CZE |
1. | kumite bayan 12-13 yas -50kg | Denisa | Canincová | Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem | CZE |
3. | kata takýmlar bay -15 yas | Kamura Ryu Ústí nad Labem | CZE | ||
3. | kata takýmlar bay -15 yas | Kamura Ryu Ústí nad Labem | CZE | ||
1. | kata takýmlar bayan -15 yas | Kamura Ryu Ústí nad Labem | CZE | ||
3. | kata takýmlar bayan -15 yas | Kamura Ryu Ústí nad Labem | CZE | ||
3. | kumite bay -12 yas -40kg | Daniel | Švarc | Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem | CZE |
1. | kumite bay -12 yas +40kg | Jakub | Matlocha | Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem | CZE |
2. | kata bayan -12 yas | Michaela | Smolová | Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem | CZE |
3. | kumite bayan 12-13 yas -40kg | Barbora | Peřinová | Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem | CZE |
1. | kumite bayan 12-13 yas -40kg | Kateřina | Jedrýsková | Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem | CZE |
3. | kumite bayan 12-13 yas +50kg | Gabriela | Zámečníková | Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem | CZE |
2. | kata bay 12-13 yas | Martin | Špatenka | Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem | CZE |
2. | kata bayan 12-13 yas | Monika | Smolařová | Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem | CZE |
3. | kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu | Veronika | Řezáčová | Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem | CZE |
3. | kumite bay -12 yas +40kg | Václav | Tereščuk | Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem | CZE |
3. | kumite bay 12-13 yas -40kg | Petr | Polák | Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem | CZE |
3. | kumite bayan 12-13 yas +50kg | Michaela | Pilnajová | Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem | CZE |
3. | kata bayan 12-13 yas | Lucie | Michálková | Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. | CZE |
2. | kata bay 16-17 yas | Filip | Peřinka | KARATE SPORT RELAX z.s. | CZE |
3. | kata bayan 16-17 yas | Jana | Bělohlavová | KARATE SPORT RELAX z.s. | CZE |
3. | kumite bayan 16-17 yas +60kg | Jana | Bělohlavová | KARATE SPORT RELAX z.s. | CZE |
3. | kata bay -11 yas 8.-7.kyu | Filip | Jurnečka | KARATE SPORT RELAX z.s. | CZE |
3. | kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu | Filip | Tondr | KARATE SPORT RELAX z.s. | CZE |
3. | kumite bay -12 yas -35kg | Jakub | Wohlrab | KARATE SPORT RELAX z.s. | CZE |
2. | kumite bayan 16-17 yas +60kg | Eva | Šindelářová | KARATE SPORT RELAX z.s. | CZE |
1. | kata bayan 16-17 yas | Lenka | Zuzánková | Karate Vision Praha | CZE |
2. | kata bayan 16-17 yas | Adéla | Nováková | Karate Vision Praha | CZE |
3. | kata bay -11 yas | Matěj | Dopita | Karate Vision Praha | CZE |
3. | kumite bay 16-17 yas +70kg | Jan | Šípek | Karate Vision Praha | CZE |
3. | kata bayan -12 yas | Veronika | Jandová | Karate-do Litomyšl, z.s. | CZE |
3. | kumite bayan 12-13 yas -50kg | Julie | Nováková | Karate-do Litomyšl, z.s. | CZE |
3. | kata bayan -11 yas 8.-7.kyu | Diana | Králová | KC Podbořany | CZE |
3. | kata bay -11 yas | Pim | Brands | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
3. | kata bay 12-13 yas | David | Lukášek | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
2. | kumite bayan 12-13 yas +50kg | Petra | Macků | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
1. | kata takýmlar bay -15 yas | Kesl Ryu Praha | CZE | ||
3. | kata takýmlar bayan -15 yas | Kesl Ryu Praha | CZE | ||
1. | kumite bay 16-17 yas +70kg | Tomáš | Reich | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
3. | kumite bayan 12-13 yas -50kg | Anežka | Kotěrová | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
1. | kata bay 16-17 yas | Marek | Chovančík | Kusengo Hodonín | CZE |
1. | kata bay 12-13 yas | Ondřej | Kumpošt | Masada Praha | CZE |
1. | kata bayan -12 yas | Barbora | Ďurovcová | Rapid Bratislava | SVK |
3. | kata bay 12-13 yas | Igor | Bušovský | Rapid Bratislava | SVK |
2. | kumite bay 12-13 yas -50kg | Robert | Nagy | Rapid Bratislava | SVK |
3. | kumite bayan 16-17 yas -60kg | Jana | Šalanská | SK karate Dragon DDM Neratovice | CZE |
2. | kumite bay -12 yas -40kg | Tomáš | Truong | SK karate Dragon DDM Neratovice | CZE |
3. | kata bay 16-17 yas | David | Rousek | SK karate Dragon DDM Neratovice | CZE |
2. | kata bay -11 yas 8.-7.kyu | František | Manlig | SK karate Dragon DDM Neratovice | CZE |
1. | kata bayan -11 yas 8.-7.kyu | Dominika | Havlíčková | SK karate Dragon DDM Neratovice | CZE |
1. | kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu | Barbora | Hájková | SK karate Dragon DDM Neratovice | CZE |
2. | kumite bay 16-17 yas -60kg | Milan | Nguyen | SK Karate Shotokan Liberec | CZE |
2. | kumite bay 16-17 yas +70kg | Petr | Toušek | SK Karate Shotokan Liberec | CZE |
2. | kumite bayan 12-13 yas -50kg | Olga | Trakalová | SK Karate Shotokan Liberec | CZE |
3. | kumite bay 16-17 yas -70kg | Jan | Jarolím | SK Karate Shotokan Liberec | CZE |
1. | kata bay -11 yas 8.-7.kyu | Milan | Blecha | SK Karate Shotokan Liberec | CZE |
2. | kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu | Martin | Pažout | SK Karate Shotokan Liberec | CZE |
3. | kumite bay -12 yas -40kg | Adam | Groma | SK Karate Shotokan Liberec | CZE |
2. | kumite bay -12 yas +40kg | Matěj | Češka | SK Karate Shotokan Liberec | CZE |
3. | kumite bay 12-13 yas -40kg | Daniel | Kopecký | SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. | CZE |
1. | kumite bay 16-17 yas -60kg | Lukáš | Polzer | SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. | CZE |
2. | kumite bay 12-13 yas -40kg | Štěpán | Křováček | SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. | CZE |
3. | kumite bay 12-13 yas -60kg | Filip | Kopecký | SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. | CZE |
2. | kumite bay 12-13 yas +60kg | Jakub | Kotásek | SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. | CZE |
3. | kata bayan -11 yas 8.-7.kyu | Tereza | Mikudová | SK Tommi Praha | CZE |
1. | kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu | Patrik | Kovanda | SK Tommi Praha | CZE |
2. | kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu | Eliška | Kočířová | SK Tommi Praha | CZE |
3. | kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu | Alena | Šebková | SK Tommi Praha | CZE |
1. | kumite bayan 16-17 yas +60kg | Zuzana | Hepnarová | SKBU Trutnov, z. s. | CZE |
1. | kumite bayan 16-17 yas -60kg | Petra | Gabrielová | SKBU Trutnov, z. s. | CZE |
3. | kumite bay 16-17 yas -60kg | Jakub | Tomeš | SKBU Trutnov, z. s. | CZE |
3. | kumite bay -12 yas -35kg | Antonín | Jenč | SKM Bílina | CZE |
2. | kata takýmlar bay -15 yas | SKM Bílina | CZE | ||
2. | kumite bay -12 yas -35kg | Miroslav | Prchal | SKM Bílina | CZE |
1. | kata bay -11 yas | Matúš | Lieskovský | Slovakya | SVK |
1. | kumite bay -12 yas -40kg | Matúš | Lieskovský | Slovakya | SVK |
3. | kata bay 16-17 yas | Filip | Pipiška | Slovakya | SVK |
3. | kumite bay 12-13 yas +60kg | Filip | Pipiška | Slovakya | SVK |
3. | kumite bayan 16-17 yas +60kg | Nikola | Canincová | Slovan Ústí nad Labem | CZE |
2. | kumite bay 12-13 yas -60kg | Tomáš | Skořepa | Sokol Nymburk | CZE |
3. | kata bayan 16-17 yas | Lucie | Náhlovská | Sport Club Flair o.s. | CZE |
2. | kata bay -11 yas | Ronald | Prokeš | Sport Club Flair o.s. | CZE |
1. | kata bayan 12-13 yas | Denisa | Nováková | Sport Club Flair o.s. | CZE |
2. | kata takýmlar bayan -15 yas | SKR SU Ústí nad Labem | CZE | ||
3. | kumite bay 16-17 yas -60kg | David | Svoboda | SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem | CZE |
3. | kumite bay 12-13 yas +60kg | Rudolf | Helešic | SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem | CZE |
3. | kata bayan -12 yas | Eliška | Kváčová | SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem | CZE |
3. | kata bayan 12-13 yas | Martina | Pipišková | ŠŠK Bratislava | SVK |
3. | kumite bay 16-17 yas -70kg | Ladislav | Mareš ml. | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | CZE |
3. | kumite bayan 12-13 yas -40kg | Kateřina | Koubová | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | CZE |
1. | kumite bay 12-13 yas -50kg | Vojtěch | Keller | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | CZE |
3. | kata bay -11 yas 8.-7.kyu | Jakub | Gavura | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | CZE |
3. | kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu | Viktor | Povšík | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | CZE |
1. | kumite bay 12-13 yas -60kg | Robin | Popelka | TJ Karate České Budějovice | CZE |
2. | kumite bay 16-17 yas -70kg | Vojtěch | Kočí | TJ Karate České Budějovice | CZE |
1. | kumite bay 16-17 yas -70kg | David | Vobr | TJ Karate České Budějovice | CZE |
3. | kumite bay 16-17 yas +70kg | Marek | Pelikán | TJ Karate České Budějovice | CZE |
3. | kumite bay -12 yas +40kg | Marek | Janouch | TJ Karate České Budějovice | CZE |
1. | kumite bay 12-13 yas +60kg | Filip | Šmajcl | TJ Karate České Budějovice | CZE |
3. | kumite bay 12-13 yas -50kg | Jan | Kůzl | TJ Karate České Budějovice | CZE |
3. | kumite bayan 16-17 yas -60kg | Lenka | Koucká | TJ Růže Lomnice | CZE |
3. | kumite bay 12-13 yas -50kg | Erich | Akhsas | USK Slavia Liberec | CZE |
Yazdır