KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Avrupa Sampiyonasi 2009 - 08.05.2009 - 10.05.2009

şehir Zagreb
Ülke Hırvatistan
Organizasyon EKF
Yarışmacılar 479
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 18
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 18
Puanlama 300-200-100-50-25


Beğenilme:
68.52%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 54x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Luca Valdesi İtalya ITA ITA
2. kata bay Fernando San Jose Bastante İspanya ESP ESP
3. kata bay Vu Duck Minh Dack Fransa FRA FRA
3. kata bay Lucio Maurino İtalya ITA ITA
5. kata bay Jakub Tesárek Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kata bay Matěj Urík Slovakya SVK SVK
7. kata bay Kirils Membo Letonya LAT LAT
7. kata bay Jonathan Mottram England ENG ENG
kata bayan
1. kata bayan Yaiza Martin Abello İspanya ESP ESP
2. kata bayan Petra Nová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bayan Sandy Scordo Fransa FRA FRA
3. kata bayan Mirna Šenjug Hırvatistan CRO CRO
5. kata bayan Sara Battaglia İtalya ITA ITA
5. kata bayan Ashleigh Kenny England ENG ENG
7. kata bayan Alice Hooper Galler WAL WAL
7. kata bayan Daria Ippolitova Rusya RUS RUS
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay İtalya ITA ITA
2. kata takýmlar bay İspanya ESP ESP
3. kata takýmlar bay Fransa FRA FRA
3. kata takýmlar bay Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kata takýmlar bay Almanya GER GER
5. kata takýmlar bay Sırbistan SRB SRB
7. kata takýmlar bay Makedonya MKD MKD
7. kata takýmlar bay Polonya POL POL
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan İspanya ESP ESP
2. kata takýmlar bayan Almanya GER GER
3. kata takýmlar bayan İtalya ITA ITA
3. kata takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
5. kata takýmlar bayan Fransa FRA FRA
5. kata takýmlar bayan Sırbistan SRB SRB
7. kata takýmlar bayan Karadağ MNE MNE
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Danil Domdjoni Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay -60kg Matias Gomez Garcia İspanya ESP ESP
3. kumite bay -60kg Ilyas Demir Turkiye TUR TUR
3. kumite bay -60kg Michele Giuliani İtalya ITA ITA
5. kumite bay -60kg Sofiane Ainine France FRA FRA
5. kumite bay -60kg Aleš Brůna Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kumite bay -60kg Plamen Dikov Bulgaristan BUL BUL
7. kumite bay -60kg Peter Macko Slovakia SVK SVK
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Niyazi Aliyev Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay -67kg Dimitrios Triantafyllis Yunanistan GRE GRE
3. kumite bay -67kg Thomas Kaserer Avusturya AUT AUT
3. kumite bay -67kg William Rollé France FRA FRA
5. kumite bay -67kg Ádám Kovács Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -67kg Yuriy Usenok Rusya RUS RUS
7. kumite bay -67kg Geoffrey Berens Hollanda NED NED
7. kumite bay -67kg Szymon Grzywacz Poland POL POL
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Rafael Aghayev Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay -75kg Luigi Busà İtalya ITA ITA
3. kumite bay -75kg Michael Georgios Tzanos Yunanistan GRE GRE
3. kumite bay -75kg Serkan Yagci Türkiye TUR TUR
5. kumite bay -75kg Matija Matijevič Slovenya SLO SLO
5. kumite bay -75kg Oscar Vázquez Martins İspanya ESP ESP
7. kumite bay -75kg Dániel Simor Hungary HUN HUN
7. kumite bay -75kg Diego Davy Vandeschrick Belgium BEL BEL
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Timothy Petersen Hollanda NED NED
2. kumite bay -84kg Enes Erkan Türkiye TUR TUR
3. kumite bay -84kg Amal Islam Atayev Azerbaycan AZE AZE
3. kumite bay -84kg Salvatore Loria İtalya ITA ITA
5. kumite bay -84kg Christian Grüner Almanya GER GER
5. kumite bay -84kg Miroslav Maričević Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bay -84kg Slobodan Bitevic Sırbistan SRB SRB
7. kumite bay -84kg Alen Kupusovic Bosna-Hersek BIH BIH
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Alexandr Guerunov Rusya RUS RUS
2. kumite bay +84kg Stefano Maniscalco İtalya ITA ITA
3. kumite bay +84kg Okay Arpa Türkiye TUR TUR
3. kumite bay +84kg Enrico Höhne Almanya GER GER
5. kumite bay +84kg Ibrahim Gary Fransa FRA FRA
5. kumite bay +84kg Dejan Umičević Sırbistan SRB SRB
7. kumite bay +84kg Nuno Manuel Dias Portugal POR POR
7. kumite bay +84kg Omer Tabakovic Slovenya SLO SLO
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Natalia Garcia Suarez İspanya ESP ESP
2. kumite bayan -50kg Desireé Christiansen Almanya GER GER
3. kumite bayan -50kg Gülderen Celik Türkiye TUR TUR
3. kumite bayan -50kg Elana Ponomareva Rusya RUS RUS
5. kumite bayan -50kg Vesna Bezgovšek Slovenya SLO SLO
5. kumite bayan -50kg Pavla Linhartová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kumite bayan -50kg Bianca Ellensohn Avusturya AUT AUT
7. kumite bayan -50kg Suzana Mirković Karadağ MNE MNE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Jelena Kovačević Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan -55kg Natasa Ilievska Macedonia MKD MKD
3. kumite bayan -55kg Gema Alias Fernandez İspanya ESP ESP
3. kumite bayan -55kg Stefania Sandu Romanya ROM ROM
5. kumite bayan -55kg Aneta Markušová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bayan -55kg Ulrike Öckl Germany GER GER
7. kumite bayan -55kg Marta Szymczak Polonya POL POL
7. kumite bayan -55kg Oksana Xashchyjan Ukrayna UKR UKR
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Eva Medveďová Tulejová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -61kg Natalie Karina Joyce Williams England ENG ENG
3. kumite bayan -61kg Lolita Dona Fransa FRA FRA
3. kumite bayan -61kg Mirsada Suljkanović Bosna-Hersek BIH BIH
5. kumite bayan -61kg Fruzsina Lassingleitner Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan -61kg Maria Sobol Rusya RUS RUS
7. kumite bayan -61kg Laura Pasqua İtalya ITA ITA
7. kumite bayan -61kg Anita Serogina Ukrayna UKR UKR
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Petra Volf Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan -68kg Tiffany Fanjat France FRA FRA
3. kumite bayan -68kg Irene Colomar Costa İspanya ESP ESP
3. kumite bayan -68kg Vassiliki Panetsidou Yunanistan GRE GRE
5. kumite bayan -68kg Hüsniye Güler Turkiye TUR TUR
5. kumite bayan -68kg Roberta Minet İtalya ITA ITA
7. kumite bayan -68kg Tamara Filipovic Sırbistan SRB SRB
7. kumite bayan -68kg Lucia Povalačová Slovakya SVK SVK
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Yildiz Aras Türkiye TUR TUR
2. kumite bayan +68kg Eugenia Podborodnikova Rusya RUS RUS
3. kumite bayan +68kg Ana-Marija Čelan Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan +68kg Katie Hurry England ENG ENG
5. kumite bayan +68kg Cristina Feo Gomez İspanya ESP ESP
5. kumite bayan +68kg Merima Softić Bosna-Hersek BIH BIH
7. kumite bayan +68kg Ivana Filipovic Sırbistan SRB SRB
7. kumite bayan +68kg Alexia Karypidou Yunanistan GRE GRE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Türkiye TUR TUR
2. kumite takýmlar bay Yunanistan GRE GRE
3. kumite takýmlar bay Fransa FRA FRA
3. kumite takýmlar bay Azerbaycan AZE AZE
5. kumite takýmlar bay İspanya ESP ESP
5. kumite takýmlar bay Karadağ MNE MNE
7. kumite takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
7. kumite takýmlar bay İsviçre SUI SUI
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan İspanya ESP ESP
2. kumite takýmlar bayan Rusya RUS RUS
3. kumite takýmlar bayan Almanya GER GER
3. kumite takýmlar bayan Macaristan HUN HUN
5. kumite takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
5. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
7. kumite takýmlar bayan Türkiye TUR TUR
7. kumite takýmlar bayan Yunanistan GRE GRE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Avrupa Sampiyonasi 2015 19.03.2015-22.03.2015
Avrupa Sampiyonasi 2014 01.05.2014-04.05.2014
Avrupa Sampiyonasi 2013 09.05.2013-12.05.2013
Avrupa Sampiyonasi 2012 10.05.2012-13.05.2012
Avrupa Sampiyonasi 2011 06.05.2011-08.05.2011
Avrupa Sampiyonasi 2010 07.05.2010-09.05.2010
Avrupa Sampiyonasi 2008 02.05.2008-04.05.2008
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır