KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

SKIF Brno Open 2021 - 26.09.2021

Město Brno
Stát Česká republika
Pořadatel SKIF CZ, Kodokai Brno
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 16
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-3-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
70.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 5x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Matyáš Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Tomáš Fico Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Tomáš Fico Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Vojtěch Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Vojtěch Kuchyňa Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Nina Kandalíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Julie Pallová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Nikola Zámorská SK Karate Lipník n./B. z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Latová Akademie karate Olomouc, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Olejníková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Nina Kandalíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Zuzana Tomanová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Tomáš Hradílek SK Karate Lipník n./B. z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Kryštof Kandalík Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Vojtěch Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jakub Burián Karate ToJo CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Poletin SK Karate Lipník n./B. z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Zuzana Tomanová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Kateřina Holubcová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Keprtová Karate Team Bohunice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Josef Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Adam Novotný SK Karate Lipník n./B. z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Agáta Julinová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Josef Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Sára Ferencová SK Karate Lipník n./B. z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata muži U20
1. kata muži U20 Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
kata ženy U20
1. kata ženy U20 Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U20 Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U20 Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Daniel Beneš SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kata muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata muži Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Sabina Křížová Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kata ženy Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Miroslava Schubertová Karate Team Bohunice CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Jan Rameš Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata Masters muži U50 Martin Suchyňa KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Vladimír Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Miroslav Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata Masters muži 50+ Tomáš Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata Masters ženy 50+
1. kata Masters ženy 50+ Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata Masters ženy 50+ Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SK Karate Lipník n./B. z.s. CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team žáci + žákyně (7-13)
1. kata team žáci + žákyně (7-13) Akademie karate Olomouc, z.s. CZE CZE
2. kata team žáci + žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata team žáci + žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Karate Team Bohunice CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Team Bohunice CZE CZE
kata team junioři + juniorky (14-17)
1. kata team junioři + juniorky (14-17) SK Karate Lipník n./B. z.s. CZE CZE
2. kata team junioři + juniorky (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata team junioři + juniorky (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team muži + ženy
1. kata team muži + ženy SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
KUMITE
Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu)
1. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Nina Kandalíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Nikola Zámorská SK Karate Lipník n./B. z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Julie Pallová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu
1. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Nina Kandalíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Julie Pallová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Vojtěch Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Lukáš Votýpka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu) Lucie Olejníková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu)
1. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Kryštof Kandalík Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Tomáš Hradílek SK Karate Lipník n./B. z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Marcelo-Alejandro Portillo-Abad SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenci
1. Kihon Ippon kumite dorostenci Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenci Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenci Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenci Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenky
1. Kihon Ippon kumite dorostenky Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenky Daniela Kulhánková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenky Karin Doležalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite junioři
1. Džiu Ippon kumite junioři Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite junioři Jakub Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite juniorky
1. Džiu Ippon kumite juniorky Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite juniorky Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite muži U20
1. Džiu Ippon kumite muži U20 Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
Džiu Ippon kumite ženy U20
1. Džiu Ippon kumite ženy U20 Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite ženy U20 Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jaroslav Olejník Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Daniel Brixi SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Štěpán Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Olejníková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kristýna Keprtová Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Daniela Londýnová Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Mia Prátová Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lucie Latová Akademie karate Olomouc, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Matěj Rovenský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Martin Ferenc SKK Lipník nad Bečvou CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg David Poletin SK Karate Lipník n./B. z.s. CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Jakub Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg Tomáš Matulka Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Tomáš Kuchař Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Lucie Olejníková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Daniela Londýnová Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Valerie Kuchařová Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Marek Šedivý Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Matěj Rovenský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg The-Hung Tran SK Karate Lipník n./B. z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Josef Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jakub Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg David Kundrát Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Ondřej Tichý Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Barbora Masařová Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Marek Šedivý Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite junioři (16-17) +65kg
1. kumite junioři (16-17) +65kg Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +65kg Jan Fiala SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -55kg
1. kumite juniorky (16-17) -55kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +55kg
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Sára Ferencová SK Karate Lipník n./B. z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Eliška Štarmannová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite muži U20 -70kg
1. kumite muži U20 -70kg Ondřej Michalčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite muži U20 +70kg
1. kumite muži U20 +70kg Jakub Koštěl Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite ženy U20 -60kg
1. kumite ženy U20 -60kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ženy U20 -60kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ženy U20 -60kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jakub Koštěl Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite muži -75kg Ondřej Michalčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Petr Kupčík Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Vendula Brožová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Miroslava Schubertová Karate Team Bohunice CZE CZE
Kumite ženy masters 50+
1. Kumite ženy masters 50+ Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. Kumite ženy masters 50+ Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Novoroční turnaj SKIF 2020 12.01.2020
SKIF Prague Open 2019 30.11.2019
SKIF Open 2019 20.10.2019
Novoroční turnaj SKIF 2019 13.01.2019
SKIF Prague Open 2018 16.12.2018
SKIF Open 2018 30.09.2018
Novoroční turnaj SKIF 2018 14.01.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk