KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Novoroční turnaj SKIF 2022 - 16.01.2022

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel SKIF, SK Karate Spartak Hradec Králové
Registrovaných jednotlivců 147
Závodníci v kategoriích 270
Kluby 18
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 17
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 15-10-5-4-3-2-1-1


Ohodnocení kvality turnaje:
58.33%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 9x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu
1. kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu Nikola Levá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu Tomáš Ballon SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu Nela Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu Antonín Kvasnička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kihon ml. žactvo 5-6 do 9.kyu
1. kihon ml. žactvo 5-6 do 9.kyu Denis Arleth SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
1. kihon ml. žactvo 5-6 do 9.kyu Mikuláš Bureš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. kihon ml. žactvo 5-6 do 9.kyu Ondřej Šedek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kihon ml. žactvo 5-6 do 9.kyu David Bláha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kihon ml. žactvo 5-6 do 9.kyu Filip Jindra SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kihon ml. žactvo 5-6 do 9.kyu Vojtěch Šimek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kihon ml. žactvo 5-6 do 9.kyu Richard Faltys SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kihon ml. žactvo 5-6 do 9.kyu Adam Tremmel SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (5-7)
1. kata ml. žáci (5-7) Denis Arleth SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (5-7) Matěj Švojgr SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Tuan-kiet Pham-ngoc Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Vojtěch Hakszer Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Jaromír Košťál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Teodor Hlaváč SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Josef Procházka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
6. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Jan Jakubíček Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Viktor Polok SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Munkh-uchral Kherlenbaatar Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Votýpka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata ml. žáci (10-11) David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Eduard Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Adam Král Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Oma SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Rychtecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Vojtěch Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jakub Exner SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Ivan Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Markéta Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Eliška Klementová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Nela Skořepová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Ela Abrahamová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kata žactvo 10-14 do 9.kyu
1. Kata žactvo 10-14 do 9.kyu Lenka Beránková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. Kata žactvo 10-14 do 9.kyu Tobiáš Bureš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. Kata žactvo 10-14 do 9.kyu Magdaléna Novotná SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. Kata žactvo 10-14 do 9.kyu Tereza Přívozníková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. Kata žactvo 10-14 do 9.kyu Petr Šplíchal SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. Kata žactvo 10-14 do 9.kyu Šimon Ondřej Vejvoda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kata žactvo 10-14 do 9.kyu Tomáš Fiedler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kata žactvo 10-14 do 9.kyu Jaroslav Pohl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kata žactvo 10-14 do 9.kyu Zuzana Šafránková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kata žactvo 10-14 do 9.kyu Ema Laššová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Andrey Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Kahl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata st. žáci (12-13) Marcelo-alejandro Portillo-abad SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Samuel Košnar SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ondřej Tošovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
9. kata st. žáci (12-13) Dominik Bouda Nagai-Michi o.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Stella Prátová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
4. kata st. žákyně (12-13) Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Mia Prátová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
6. kata st. žákyně (12-13) Daniela Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Eliška Chaloupková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kata st. žactvo do 7.kyu
1. kata st. žactvo do 7.kyu Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kata st. žactvo do 7.kyu Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata st. žactvo do 7.kyu Zuzana Tomanová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
4. kata st. žactvo do 7.kyu Michaela Kosová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kata st. žactvo do 7.kyu Viktorie Váňová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
6. kata st. žactvo do 7.kyu Petra Vejmolová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata dorostenci (14-15) David Kundrát Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Boháč Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Ngoc-son Pham-cao Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Adam Hurdálek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Matouš Chalupa Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Tomáš Matulka Sokol karate Tišnov CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Ondřej Tichý Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Ondra Bang-pham Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Jakub Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Max Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Jakub Kurka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Robin Moya garcia SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Vladimír Nový Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Tereza Rumíšková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
4. kata dorostenky (14-15) Agáta Julinová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Karin Doležalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Anežka Drahá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Daniela Kulhánková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Barbora Kuxová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Valérie Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Barbora Masařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vojtěch Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata junioři (16-17) Josef Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
6. kata junioři (16-17) Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kristýna Filipová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
4. kata juniorky (16-17) Vanessa Brandová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Emma Fejfušová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kata muži U20
1. kata muži U20 David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. kata muži U20 Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
kata ženy U20
1. kata ženy U20 Kristýna Filipová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata muži David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
3. kata muži Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata muži Vladimír Švehla Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Sabina Křížová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
2. kata ženy Miroslava Schubertová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kata muži + ženy do 6.kyu
1. kata muži + ženy do 6.kyu Agáta Julinová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kata muži + ženy do 6.kyu Barbora Křížová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata muži + ženy do 6.kyu Tomáš Jirouch SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata muži + ženy do 6.kyu Anna-Marie Kubicová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Tomáš Hořejší Karate ToJo CZE CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata Masters muži 50+ Martin Suchyňa KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ Dušan Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
4. kata Masters muži 50+ Tomáš Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata Masters ženy 50+
1. kata Masters ženy 50+ Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata Masters ženy 50+ Drahomíra Kůrková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
KUMITE
Gohon ml. kumite žactvo 7-9 (do 9.kyu)
1. Gohon ml. kumite žactvo 7-9 (do 9.kyu) Antonín Kvasnička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Gohon ml. kumite žactvo 7-9 (do 9.kyu) Nikola Levá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon ml. kumite žactvo 7-9 (do 9.kyu) Tomáš Ballon SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon ml. kumite žactvo 7-9 (do 9.kyu) Nela Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu)
1. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Tuan-kiet Pham-ngoc Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Eliška Klementová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Markéta Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Teodor Hlaváč SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Viktor Polok SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Denis Arleth SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Jan Jakubíček Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Josef Procházka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Vojtěch Hakszer Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
9. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Jaromír Košťál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Matěj Švojgr SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu
1. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Vojtěch Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Jakub Exner SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Ela Abrahamová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Ivan Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Nela Skořepová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu)
1. Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu) Šimon Ondřej Vejvoda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu) Jaroslav Pohl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu) Zuzana Šafránková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu) Petr Šplíchal SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu) Lenka Beránková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu) Tomáš Fiedler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu) Serhij Levytskyj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu) Magdaléna Novotná SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu) Tobiáš Bureš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu) Ema Laššová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu) Tereza Přívozníková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žáci 7-9 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žáci 7-9 (od 6.kyu) Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žáci 7-9 (od 6.kyu) Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Munkh-uchral Kherlenbaatar Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Vojtěch Oma SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Lukáš Votýpka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Eduard Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Lukáš Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu) Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu) Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu)
1. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Viktorie Váňová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Jan Kahl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Samuel Košnar SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Marcelo-alejandro Portillo-abad SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Dominik Bouda Nagai-Michi o.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenci
1. Kihon Ippon kumite dorostenci Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenci Max Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenci Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenci Vojtěch Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorostenci Jakub Kurka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorostenci Vladimír Nový Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Erik Kubíni MASADA Praha CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Robin Moya garcia SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Ngoc-son Pham-cao Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
9. Kihon Ippon kumite dorostenci Jaroslav Boháč Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
9. Kihon Ippon kumite dorostenci Matouš Chalupa Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenky
1. Kihon Ippon kumite dorostenky Barbora Kuxová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenky Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenky Karin Doležalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenky Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorostenky Anežka Drahá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorostenky Daniela Kulhánková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenky Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite junioři
1. Džiu Ippon kumite junioři Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite junioři Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite muži U20
1. Džiu Ippon kumite muži U20 David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite muži U20 Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite ženy U20
1. Džiu Ippon kumite ženy U20 Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jaroslav Olejník SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Rychtecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Adam Král Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kristýna Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Jaroslav Olejník SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Daniela Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Mia Prátová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Vanesa Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Valerie Kuchařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Ondřej Chacko Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jakub Kurka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jakub Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg David Kundrát Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Erik Kubíni MASADA Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Ondřej Tichý Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Barbora Masařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Bára Krátká Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Valérie Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Josef Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -55kg
1. kumite juniorky (16-17) -55kg Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -55kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +55kg
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite muži U20 -70kg
1. kumite muži U20 -70kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite muži U20 -70kg Jakub Koštěl SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite ženy U20 +60kg
1. kumite ženy U20 +60kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Jakub Koštěl SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Victoria Wachowska SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Miroslava Schubertová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kumite Masters muži U50
1. kumite Masters muži U50 Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite Masters ženy 50+
1. kumite Masters ženy 50+ Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
SKIF Brno Open 2021 26.09.2021
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk