KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2021 - 2.kolo - 18.09.2021

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, PSKe, SK Kamiwaza Karate
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 35
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-4-3-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
60.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 5x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Karel Benda Champions team z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Matyáš Houska KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Stránský Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Marek Houser TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Radek Tirala Champions team z.s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Petr Peterka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Natálie Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Michaela Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Silvie-Ella Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Aneta Le Champions team z.s. CZE CZE
11. kata dorostenky (14-15) Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
11. kata dorostenky (14-15) Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Veronika Havlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Bára Krátká Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Matěj Pavel SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Tomáš Balko TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kata junioři (16-17) David Vedral GRYF z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Alice-Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Andrea Švrčková Karate SVČ Amos Český Těšín CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Andrea Krebsová Sportovní klub policie České Budějovice CZE CZE
9. kata juniorky (16-17) Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
9. kata juniorky (16-17) Daniela Poláková Karate Vision Praha CZE CZE
11. kata juniorky (16-17) Petra Hlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
11. kata juniorky (16-17) Petra Vaisová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži U21 Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata muži U21 Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kata muži U21 Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kata muži U21 David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata ženy U21 Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ženy U21 Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
2. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata muži Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kata muži Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kata muži Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
7. kata muži Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kata muži Matěj Pavel SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
9. kata muži Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
9. kata muži David Kavalír KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
11. kata muži Ondřej Blín GRYF z.s. CZE CZE
11. kata muži Libor Kuchař Sportovní klub policie České Budějovice CZE CZE
13. kata muži Jakub Knesel TJ KARATE Praha CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ženy Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
7. kata ženy Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ženy Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
9. kata ženy Petra Hlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
9. kata ženy Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
11. kata ženy Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
11. kata ženy Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
13. kata ženy Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
13. kata ženy Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Champions Team CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Chacko Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Paluch Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Dub TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Kutlák SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukáš Zeman Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Bednář SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ladislav Bečvář SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Jančařík Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Karel Benda Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Polák SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jaroslav Šebesta SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Štěpán Šnajdr Champions team z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matyáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Radek Tirala Champions team z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kimi Zita SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Lugert Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matěj Korytar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Andres BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Jelínek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Částka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Snížek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Hlach TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matyáš Jurík SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michal Komín TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Houser TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Toufar TJ karate Třebíč CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Aneta Le Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Bára Krátká Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Natálie Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natálie Soukopová Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Radostová GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Elen Kozlová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vašíčková Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Markéta Křečková GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Jana Vacinová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Havlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Hošáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Alice-Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Laura Pohanková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Ha Do-Vinh TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Marek Frinta GRYF z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Adam Hošák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Vacek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Vedral GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Dan Syrový Karate Vision Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg David Smrček Shotokan karate club Louny CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Endršt Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Denis Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Balko TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Anastasia Bredikhina Karate Vision Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Barbora Kerbelová Champions team z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Andrea Švrčková Karate SVČ Amos Český Těšín CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktorie Brožková TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Eliška Václavíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Miglová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Julie Lindnerová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Eliška Gubíková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Martin Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Martin Kočárek Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Adam Hrehovčík Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Alex Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite muži U21 +84kg Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ženy U21 -61kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 +68kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 +68kg Anna Harries GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 +68kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Martin Kočárek Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jan Roller TJ KARATE Praha CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži -75kg Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Gleb Jeremenko Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži -84kg David Kavalír KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kumite muži -84kg Alex Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite muži +84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži +84kg Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Anna Harries GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2021 - 3.kolo 10.10.2021
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2021 - 3.kolo 09.10.2021
NP žactva 2021 - 2.kolo 19.09.2021
NP žactva 2021 - 1.kolo 13.06.2021
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2021 - 1.kolo 12.06.2021
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo 04.10.2020
NP žactva 2020 - 1.kolo 27.09.2020
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk