KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo - 04.10.2020

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, PSKe
Kluby na medailových pozicích 41
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-4-3-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
100.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 4x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Karel Benda Champions team z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Štěpán Mička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Radek Tirala Champions team z.s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) David Foriš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Vojta Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Marek Houser TJ karate Nové Hrady CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Vladislav Hout Kobra Kladno CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Marek Kučera KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Petr Nguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Petr Peterka SPORT UNION, z. s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Miroslav Pluhař GRYF z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) David Vedral GRYF z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Alice-Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
11. kata dorostenky (14-15) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
11. kata dorostenky (14-15) Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Adéla Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Markéta Křečková GRYF z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Zuzana Sokolová Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Jana Stropková TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Filip Ručka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
9. kata junioři (16-17) Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
9. kata junioři (16-17) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
11. kata junioři (16-17) Martin Přech Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
11. kata junioři (16-17) Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Jakub Hradský Kobra Kladno CZE CZE
13. kata junioři (16-17) David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Jan Vašíček TJ KARATE Praha CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Magdalena Janečková TJ KARATE Praha CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata muži U21 Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata muži U21 David Kavalír KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata muži U21 Patrik Voves SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Kristýna Tesařová Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ženy U21 Anička Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ženy U21 Veronika Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ženy U21 Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ženy U21 Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
kata muži
1. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
2. kata muži Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
3. kata muži Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kata muži Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kata muži Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata muži Jakub Bošek SHOBU Academy CZE CZE
7. kata muži Šimon Branda SHOBU Academy CZE CZE
9. kata muži Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
9. kata muži Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
11. kata muži Martin Přech Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
11. kata muži Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
13. kata muži Jakub Hradský Kobra Kladno CZE CZE
13. kata muži David Kavalír KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
13. kata muži Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata muži Jan Roller TJ KARATE Praha CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ženy Kristýna Tesařová Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
5. kata ženy Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kata ženy Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ženy Veronika Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ženy Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
9. kata ženy Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) GRYF Liberec CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Champions Team CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Karate Vision CZE CZE
2. kata team ženy SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Karel Benda Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radek Tirala Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojta Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ha Do-Vinh TJ karate Třebíč CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dan Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Kutlák SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Štěpán Šnajdr Champions team z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matyáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Florek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Frinta GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Houser TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Smrček Sportovní klub Karate Most CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jaroslav Šebesta SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Kučera KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Lugert Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Nguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -70kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Gaube Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Endršt Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michal Komín TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Toufar TJ karate Třebíč CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Claudia Matejková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Alice-Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vašíčková Champions team z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Markéta Křečková GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Šidlová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
11. kumite dorostenky (14-15) +54kg Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
11. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Sokolová Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Marková KARATE Havířov CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Jana Stropková TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Hrehovčík Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Denis Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Horák Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Filip Ručka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Alex Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Anastasia Bredikhina Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Laura-Magdaléna Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Barbora Kerbelová Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
13. kumite juniorky (16-17) -59kg Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Harries GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Eliška Bělicová KARATE Havířov CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Monika Krupičková Shotokan karate club Louny CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Miglová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Eliška Václavíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
13. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
13. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
13. kumite juniorky (16-17) +59kg Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Alexandr Mazmanov NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Martin Kočárek Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg David Kavalír KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Kryštof Ivanka TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Ondra Chvátal TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Martin Jindra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Gleb Jeremenko Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Ladislav Morávek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite muži U21 -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Kristýna Tesařová Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -50kg Petra Pragerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ženy U21 -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Kateřina Sotonová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Alexandr Mazmanov NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -67kg Jan Roller TJ KARATE Praha CZE CZE
3. kumite muži -67kg Martin Kočárek Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Tiep-Dang Ha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži -75kg Martin Jindra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite muži -75kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite muži -75kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Gleb Jeremenko Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži -84kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite muži -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite muži -84kg Ladislav Morávek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite muži +84kg Hoan-Than Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Marek Babor SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite muži +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži +84kg Miroslav Boguský Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite muži +84kg David Kučera Shotokan karate club Louny CZE CZE
7. kumite muži +84kg Jindřich Ibl Shotokan karate club Louny CZE CZE
7. kumite muži +84kg Jan Klimeš KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Petra Pragerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Elvíra Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) SKC Louny CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Champions Team CZE CZE
5. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
2. kumite team dorostenky (14-15) Champions Team CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate Vision CZE CZE
2. kumite team muži SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team muži Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2020 - 1.kolo 27.09.2020
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 1.kolo 26.09.2020
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk