KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 - 29.03.2014

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SKR SU Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 113
Závodníci v kategoriích 149
Kluby 39
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 31
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
43.75%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 24x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata muži Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
7. kata muži Ondřej Blín Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kata muži Jaromír Švenda TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata ženy Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
5. kata ženy Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Roman Kotěra SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Pavel Krátký KCK Team CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Václav Plecer st. Karate České Budějovice CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata team muži Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team muži Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata team muži Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata team muži TJ Karate Nové Hrady CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -60kg Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -60kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite muži -60kg Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Adam Horváth Karate Havířov CZE CZE
5. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži -67kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži -67kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite muži -67kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Silvestr Matocha ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži -75kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -75kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -84kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -84kg David Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite muži -84kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +84kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite muži +84kg Jakub Fořt KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite muži +84kg Petr Pinhart KK Litvínov CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži BRH Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Jana Švecová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Viktorie Taušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Pavla Mezzeiová MDDM Ostrov CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Eva Kolocová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Veronika Rodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ženy BRH Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Vladislav Vybíral KK Litvínov CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Yuriy Lytvynyshyn KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2016 03.12.2016-04.12.2016
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 31.01.2015
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Mistrovství ČR žáků 2013 07.12.2013
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2013 31.03.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk