KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR seniorů a Masters 2013 - 31.03.2013

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel SKK Spartak Hradec Králové, ČSKe
Registrovaných jednotlivců 107
Závodníci v kategoriích 143
Kluby 46
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 30
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
29.46%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 28x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata muži Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata muži Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
7. kata muži Dominik Bandas Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Miroslava Vašeková Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata ženy Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Ivana Dvořáková Jukl Karate Team CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ženy Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
5. kata ženy Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata ženy Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Václav Plecer st. Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Martin Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Kamil Al Otri SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Soňa Němečková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -60kg Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite muži -60kg Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -67kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -67kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži -67kg Zdeněk Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite muži -75kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jan Ruth KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite muži -75kg Michal Antoš Sokol Nymburk CZE CZE
5. kumite muži -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite muži -75kg Minh Thong Nguyen Masada Praha CZE CZE
7. kumite muži -75kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
5. kumite muži -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite muži -84kg Silvestr Hirner Baník Havířov CZE CZE
7. kumite muži -84kg Martin Tůma Baník Příbram CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +84kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Ladislav Bárta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Michal Ohnoutek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kumite muži +84kg Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
5. kumite muži +84kg Petr Pinhart KK Litvínov CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži BRH Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite muži BRH Ladislav Bárta Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
7. kumite muži BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite muži BRH Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Pavla Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Jana Švecová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ženy -50kg Karla Peldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Simona Lipková Baník Příbram CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Veronika Rodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ženy +68kg Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy BRH Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ženy BRH Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Martin Engel TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Vladislav Vybíral KK Litvínov CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2016 03.12.2016-04.12.2016
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 31.01.2015
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Mistrovství ČR žáků 2013 07.12.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk