KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2009 - 05.12.2009

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SKR SU
Kluby na medailových pozicích 42
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
53.05%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 41x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Petr Šimůnek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Andrea Hovorková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Zuzana Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Pavla Mezzeiová MDDM Ostrov CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Richard Šefl Karate České Budějovice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Tommi CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Beneš Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Robin Petřík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vadym Potapenko Sokol Sadská CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukáš Brožek LOKO Mariánské Lázně CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Šrettr Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Rostislav Podlaha Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg To Tuan An KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Patrik Guldan Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Silvestr Hirner Baník Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Libor Hájek Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Richtr KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Brendl Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Roman Pařez KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ladislav Bárta TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Ctiborová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Ročková Kabu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Vecková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hana Jurášová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Pavla Mezzeiová MDDM Ostrov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Remerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jiří Macura Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Faltus KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Kouba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Slouka Sokol Tišnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Pavel Holec SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Zahradník Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Michael Ledvina Sport Relax CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Richard Šefl Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KCK Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg František Kabourek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Růžička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Michael Lipčák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Podhora TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Vilt Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Zahradník SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Pavel Švanda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Dvořák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Lenka Kašparová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kamila Klečková Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Petra Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Diana Rešková TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Denisa Martinková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Barbora Zakouřilová TJ Slavoj Hloubětín CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Andjela Vitas Kabu Praha CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Čihulová SKK Shotokan Liberec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2016 03.12.2016-04.12.2016
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 31.01.2015
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Mistrovství ČR žáků 2013 07.12.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk