KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

International Karate Cup 2005 Plzeň - 10.09.2005

Město Plzeň
Stát Česká republika
Kluby na medailových pozicích 24
Státy na medailových pozicích 5
Hodnocení 18-12-6


Ohodnocení kvality turnaje:
0%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 7x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Doleček SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jack Dixon Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kata st. žáci (12-13) Ondřej Kumpošt Masada Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kaysie Leonard Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Andrea Bašusová SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Laura Pradelli G.F.K. BEL BEL
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Roman Nejedlý Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Ashleigh Kenny Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kata dorostenky (14-15) Laura Harding Northern England Karate Squad ENG ENG
3. kata dorostenky (14-15) Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Daphné Trahan-Perrault Dojo K de Terrebonne CAN CAN
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Amédéo Alessandro Di Giovanni KIME Seraing BEL BEL
2. kata junioři (16-17) Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Čišecký Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Roman Kohoutek Bushido Strakonice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Anick Croels Dojo K de Terrebonne CAN CAN
3. kata juniorky (16-17) Gabrielle Coté Dojo K de Terrebonne CAN CAN
3. kata juniorky (16-17) Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Kevin Seminck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kata muži U21 Amédéo Alessandro Di Giovanni KIME Seraing BEL BEL
3. kata muži U21 František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci BRH
1. kumite ml. žáci BRH Harley Del-Rio Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kumite ml. žáci BRH Petr Lustik Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci BRH Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci BRH Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně BRH
1. kumite ml. žákyně BRH Jessica Day Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kumite ml. žákyně BRH Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně BRH Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci BRH Saul Del Rio Northern England Karate Squad ENG ENG
3. kumite st. žáci BRH David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci BRH Jack Dixon Northern England Karate Squad ENG ENG
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Carly Robertson Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kumite st. žákyně BRH Laura Pradelli G.F.K. BEL BEL
3. kumite st. žákyně BRH Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Kaysie Leonard Northern England Karate Squad ENG ENG
kumite dorostenci (14-15) -50kg
1. kumite dorostenci (14-15) -50kg Raphael Piras G.F.K. BEL BEL
2. kumite dorostenci (14-15) -50kg Jan Mican TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -50kg Boris Delhez Tadashi-do Rotterdam NED NED
3. kumite dorostenci (14-15) -50kg Thomas Hemmingley Northern England Karate Squad ENG ENG
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jonathan Ellam Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Sameer Owarth Northern England Karate Squad ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Mathew Drury Northern England Karate Squad ENG ENG
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Brett Briscoe Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jindřich Adolf TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Gareth Dunkerley Northern England Karate Squad ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Ashleigh Kenny Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Siobhan Hayes Northern England Karate Squad ENG ENG
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Laura Harding Northern England Karate Squad ENG ENG
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Daphné Trahan-Perrault Dojo K de Terrebonne CAN CAN
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Quaassim Hussain Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kumite junioři (16-17) -60kg Kevin Keppens Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -60kg Roman Kohoutek Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jonathan Thaels G.F.K. BEL BEL
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Yannick Piersotte G.F.K. BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -70kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite junioři (16-17) +70kg
1. kumite junioři (16-17) +70kg Mark Bradley Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kumite junioři (16-17) +70kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +70kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite dorostenky -60kg
1. kumite dorostenky -60kg Marie Flouer G.F.K. BEL BEL
2. kumite dorostenky -60kg Anick Croels Dojo K de Terrebonne CAN CAN
3. kumite dorostenky -60kg Laura Hitchen Northern England Karate Squad ENG ENG
3. kumite dorostenky -60kg Angelique Meirsman G.F.K. BEL BEL
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Raphael Diaz G.F.K. BEL BEL
2. kumite junioři (18-20) -70kg Saual Zakhnini G.F.K. BEL BEL
3. kumite junioři (18-20) -70kg Nicky Koster Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite junioři (18-20) -70kg Kevin Seminck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Romain Debatty G.F.K. BEL BEL
2. kumite junioři (18-20) -80kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -80kg Francois Flouer G.F.K. BEL BEL
3. kumite junioři (18-20) -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 BRH Raphael Diaz G.F.K. BEL BEL
3. kumite muži U21 BRH Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži U21 BRH Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Alana Leonard Northern England Karate Squad ENG ENG
2. kumite ženy U21 -60kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Kelly Heynen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
2. kumite ženy U21 +60kg Hana Slezáčková Bushido Strakonice CZE CZE
kumite ženy U21 BRH
1. kumite ženy U21 BRH Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 BRH Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 BRH Kelly Heynen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite ženy U21 BRH Alana Leonard Northern England Karate Squad ENG ENG
kumite team junioři (18-20)
1. kumite team junioři (18-20) G.F.K. BEL BEL
2. kumite team junioři (18-20) G.F.K. BEL BEL
3. kumite team junioři (18-20) SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite team junioři (18-20) Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team juniorky (18-20)
1. kumite team juniorky (18-20) G.F.K. BEL BEL
2. kumite team juniorky (18-20) Karate České Budějovice CZE CZE
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk