KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Bohemia Cup 2006 - 18.11.2006

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe
Kluby na medailových pozicích 17
Státy na medailových pozicích 6
Hodnocení 24-16-8


Ohodnocení kvality turnaje:
51.79%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 14x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann Česká republika CZE CZE
2. kata muži Michal Hrubý Česká republika CZE CZE
3. kata muži Lukáš Janda Česká republika CZE CZE
3. kata muži Vladimír Míček Česká republika CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Miroslava Vašeková Česká republika CZE CZE
2. kata ženy Veronika Ištvánková Česká republika CZE CZE
3. kata ženy Martina Laláková Česká republika CZE CZE
3. kata ženy Lenka Zuzánková Česká republika CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Česká republika CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Česká republika CZE CZE
2. kata team ženy ESV München Ost. GER GER
KUMITE
kumite muži -68kg
1. kumite muži -68kg Milan Burget Česká republika CZE CZE
2. kumite muži -68kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite muži -68kg Nicky Koster Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite muži -68kg Tagir Usmanov Rusko RUS RUS
kumite muži -78kg
1. kumite muži -78kg Jindřich Pilmann Česká republika CZE CZE
2. kumite muži -78kg Jan Kočí Česká republika CZE CZE
3. kumite muži -78kg Ondřej Fiala Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -78kg Vojtěch Jež SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži +78kg
1. kumite muži +78kg Josef Bělica Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži +78kg Bram van den Broeck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite muži +78kg Roman Trnka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži +78kg Petr Zoubek Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Roman Trnka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži BRH Petr Zoubek Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Michael Krol Dánsko DEN DEN
3. kumite muži BRH Khatam Payam Dánsko DEN DEN
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Olga Gredusova Rusko RUS RUS
2. kumite ženy -53kg Zuzana Linhartová Česká republika CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Pavla Linhartová Česká republika CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Petra Peceková Česká republika CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Darja Tkacheva Rusko RUS RUS
3. kumite ženy -60kg Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Radka Krejčová Česká republika CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Lene Vrijsen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite ženy +60kg Pavlína Kubečková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Kateřina Martínková Baník Příbram CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Radka Krejčová Česká republika CZE CZE
2. kumite ženy BRH Petra Peceková Česká republika CZE CZE
3. kumite ženy BRH Dominika Faktorová Česká republika CZE CZE
3. kumite ženy BRH Zuzana Linhartová Česká republika CZE CZE
kumite team žáci 12-15 let
1. kumite team žáci 12-15 let Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team žáci 12-15 let Baník Příbram CZE CZE
3. kumite team žáci 12-15 let SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team žáci 12-15 let KK Shisei Trnava SVK SVK
kumite team dorostenci 16-18 let
1. kumite team dorostenci 16-18 let Česká republika CZE CZE
2. kumite team dorostenci 16-18 let SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite team dorostenci 16-18 let SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team dorostenci 16-18 let SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Dánsko DEN DEN
2. kumite team muži Česká republika CZE CZE
3. kumite team muži Baník Havířov CZE CZE
3. kumite team muži Český svaz Goju-ryu CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Česká republika CZE CZE
2. kumite team ženy Česká republika CZE CZE
3. kumite team ženy Rusko RUS RUS

Související turnaje:

Turnaj Datum
Bohemia Cup 2007 17.11.2007
Bohemia Cup 2005 08.10.2005
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk