KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Akademické mistrovství ČR 2008 - 14.06.2008

Město Brno
Stát Česká republika
Pořadatel ČAUS
Registrovaných jednotlivců 60
Kluby na medailových pozicích 23
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
54.49%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 78x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žákyně (7-9)
7. kata ml. žákyně (7-9) Eva Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jakub Tesárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kata muži Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata muži Jakub Kolek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kata muži Jakub Jaroš SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata muži Milan Pavlíček BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
7. kata muži Miroslav Chladný SKM Bílina CZE CZE
7. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Marta Szymczak WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kata ženy Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata ženy Lenka Sigmundová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kata ženy Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ženy Lenka Texlová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ženy Hana Synková G+G Hradec Králové CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Jan Vosáhlo KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
2. kumite muži -60kg Daniel Páleník TJ Karate Jičín CZE CZE
3. kumite muži -60kg Jakub Jaroš SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -65kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
3. kumite muži -65kg Milan Pavlíček BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite muži -65kg Aleš Radil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -70kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite muži -70kg Jan Greguš Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kumite muži -70kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži -70kg Vítězslav Hansl Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži -70kg Jaroslaw Szymański AZS Wroclaw POL POL
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Rostislav Kuthan Jukl Karate Team CZE CZE
3. kumite muži -75kg Dan Gospodinov Jukl Karate Team CZE CZE
3. kumite muži -75kg Miloš Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Jindřich Pilmann KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
2. kumite muži -80kg Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite muži -80kg Dawid Wnętowski AZS Wroclaw POL POL
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Roman Trnka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži +80kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +80kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži +80kg Luboš Dražil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite muži +80kg Petr Kupčík Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži BRH Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Jindřich Pilmann KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kumite muži BRH Roman Trnka Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži BRH Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kumite muži BRH Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
7. kumite muži BRH Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -53kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Lucie Zbořilová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Lenka Sigmundová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Marta Szymczak WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Radka Tesařová (Krejčová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Lenka Texlová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy +60kg Hana Synková G+G Hradec Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Radka Tesařová (Krejčová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Sigmundová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Marta Szymczak WKSA Budokan Wroclaw POL POL
5. kumite ženy BRH Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
5. kumite ženy BRH Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kumite ženy BRH Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Akademické mistrovství ČR 2018 22.06.2018
Akademické mistrovství ČR 2017 19.06.2017
Akademické mistrovství ČR 2016 27.06.2016
Akademické mistrovství ČR 2015 08.05.2015
Akademické mistrovství ČR 2014 17.05.2014
Akademické mistrovství ČR 2013 13.06.2013
Akademické mistrovství ČR 2012 10.06.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk