KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Klub: TJ Karate České Budějovice

Závody: Pohár nadějí 2018

Jméno Příjmení/Team Pozice Kategorie Bodů
Karate České Budějovice 1 kata team žáci (10-12) 8.-7.kyu 24
Karate České Budějovice 1 kata team žáci (10-12) od 6.kyu 24
Karate České Budějovice 3 kata team ml. žákyně -9 let 8
Karate České Budějovice 3 kata team ml. žákyně -9 let 8
Karate České Budějovice 1 kata team ml. žákyně -9 let 24
Karate České Budějovice 3 kata team ml. žáci -9 let 8
Karate České Budějovice 1 kata team ml. žáci -9 let 24
Ondřej Bednář 1 kumite ml. žáci (10-11) -41kg 24
Ladislav Cibranský 3 kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg 8
Nicol Cirhanová 3 kata ml. žákyně (7 let) 8.-7.kyu 8
Nicol Cirhanová 5 kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg 4
Vanesa Dandová 3 kumite ml. žákyně (10-11) +35kg 8
Sabina Daňhelová 5 kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg 4
Evan Dvořák 2 kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg 16
Evan Dvořák 1 kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu 24
Bruno Dvořák 3 kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg 8
Lukáš Farkaš 5 kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg 4
Andrea Fialová 5 kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg 4
Rudolf Fiedler 5 kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu 4
Anna Havelcová 3 kumite ml. žákyně (7-9) +30kg 8
Vít Havelec 5 kumite ml. žáci (10-11) -41kg 4
Nela Jeřábková 1 kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg 24
Zuzana Křenková 3 kata ml. žákyně (10-11) 8
Václav Kubala 2 kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg 16
Lucie Květoňová 3 kata ml. žákyně (7-9) 8
Nelli Lavičková 3 kata ml. žákyně (7 let) 8.-7.kyu 8
Adéla Marcínová 2 kumite st. žákyně +50kg 16
Adéla Marcínová 5 kata st. žákyně (12-13) 4
Karolína Marcínová 1 kumite ml. žákyně (7-9) +30kg 24
Adéla Marečková 5 kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu 4
Adéla Marková 2 kumite ml. žákyně (10-11) +35kg 16
Libor Matoušek 5 kumite ml. žáci (7-9) +30kg 4
Libor Matoušek 5 kata ml. žáci (7-9) 4
Damián Mokráček 1 kumite ml. žáci (7-9) +30kg 24
Adam Nejedlý 1 kumite ml. žáci (10-11) -35kg 24
Josef Němec 5 kata ml. žáci (10-11) 4
Josef Němec 3 kumite ml. žáci (10-11) -41kg 8
Agáta Nováková 1 kumite st. žákyně -50kg 24
Ester Nováková 1 kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu 24
Vanessa Osouchová 1 kumite ml. žákyně (10-11) +35kg 24
Milan Pavlis 2 kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu 16
Pavel Pytel 3 kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg 8
Václav Růzha 5 kumite st. žáci -50kg 4
David Řezanka 5 kumite ml. žáci (10-11) -35kg 4
Dominik Stránský 1 kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg 24
Daniel Stránský 5 kumite ml. žáci (10-11) -35kg 4
Dominik Stránský 1 kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu 24
Tobiáš Šupka 5 kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg 4
Matyáš Šupka 3 kumite ml. žáci (10-11) -35kg 8
Tobiáš Šupka 3 kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu 8
Silvie Troblová 3 kumite ml. žákyně (7-9) -30kg 8
Silvie Troblová 5 kata ml. žákyně (7-9) 4
Valentina Vítů 3 kumite ml. žákyně (10-11) +35kg 8
Tereza Wostlová 5 kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu 4
Andrea Zachová 3 kumite ml. žákyně (7-9) +30kg 8
Andrea Zachová 5 kata ml. žákyně (7-9) 4
Jaroslav Zvánovec 3 kata ml. žáci (7-9) 8
Jaroslav Zvánovec 1 kumite ml. žáci (7-9) -30kg 24
Celkem:   688