KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 5. 7. Celkem bodů
1. TJ Karate České Budějovice CZE 19 11 28 9 6 1205
2. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 19 13 16 4 2 884
3. SK Karate Shotokan Liberec CZE 9 14 14 8 3 801
4. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 6 17 34 11 3 776
5. SPORT UNION, z. s. CZE 10 9 23 4 1 679
6. Česká republika CZE 5 3 5 1 613
7. KARATEDO Němčice CZE 15 6 8 596
8. Karate Vision Praha CZE 9 5 9 5 1 477
9. Fight Club České Budějovice CZE 8 2 4 392
10. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 4 4 10 1 265
11. USK Slavia Liberec CZE 7 3 5 1 262
12. Schick Ryu Praha CZE 2 5 10 2 1 158
13. Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 4 3 2 1 156
14. SKBU Trutnov, z. s. CZE 5 3 3 3 1 148
15. Cobra Ryu Strakonice CZE 1 6 1 1 1 141
16. Baník Havířov CZE 4 1 4 132
17. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 3 2 128
18. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 4 4 1 1 122
19. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 3 2 102
20. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 3 96
21. TJ Růže Lomnice CZE 2 5 6 1 84
22. Karate Polička CZE 3 1 4 74
23. TARO KAN, z.s. CZE 3 4 1 72
24. KC Žatec CZE 2 3 4 1 61
25. SVČ DOMEČEK Brno CZE 2 5 3 58
26. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 56
27. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 3 2 1 50
28. Karate Klub Chodov CZE 1 1 2 38
29. KK Odry CZE 3 4 36
30. Ned Hockey Nymburk CZE 2 4 34
31. postup Champions Team CZE 1 2 32
31. Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2 1 1 32
31. MMA Self Defence - Karate CZE 1 1 32
31. pokles SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 1 1 32
35. postup TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 2 28
35. pokles TJ Baník Příbram - Karate CZE 4 1 28
35. pokles VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 1 1 28
38. postup Jukl Karate Team CZE 2 1 24
38. OREL jednota Letonice - oddíl karate CZE 1 24
38. pokles SKK Budo Havířov CZE 1 24
38. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 24
42. Oddíl karate Hlinsko CZE 3 1 1 23
43. Slovan Ústí nad Labem CZE 1 1 22
44. USK Plzeň CZE 1 1 20
44. postup KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 20
44. pokles Sokol Pardubice CZE 1 2 20
47. Karate Velké Meziříčí CZE 2 2 17
48. postup Karate Silesia Opava CZE 1 16
48. postup PSK Olymp Praha CZE 1 2 16
48. pokles SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 2 16
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů