KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
118. Christopher Shields SASKA ENG 1 16
118. Manon Schaap Nizozemsko NED 1 16
118. Sabrina Schindele Hayashi St. Pölten AUT 1 16
118. Haakon Schoonjans KC Kachi Ninove BEL 1 16
118. Heike Schultz TuS St. Arnold GER 1 16
118. Katharina Schweighart Sportunion Lassnitzhöhe AUT 2 16
118. Magdalena Schweizer Union Karateclub Grieskirchen AUT 1 16
118. Mira-Marisa Silvestrini SC Banzai Berlin GER 1 16
118. Sara Sirovica Chorvatsko CRO 1 16
118. Matthias Skofitsch Sakura dojo Graz AUT 1 16
118. Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE 1 16
118. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 16
118. Frank Socquet Ronin Leuven BEL 1 16
118. Miriam Sollie Norsko NOR 1 16
118. Mariangela Sollo Funakoshi Club La Spezia ITA 1 16
118. Marion Sounier COS Villers Karate FRA 1 16
118. Barbora Spurová Fight Club České Budějovice CZE 1 16
118. Razvan Stere Italo Bucaresti ROM 1 16
118. Peter Stiegmaier TUS Spielberg AUT 1 16
118. Krisztian Szabó Maďarsko HUN 2 16
118. Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 16
118. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
118. Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 16
118. Antonio Tančak KK Samobor Anindol CRO 1 16
118. Andrew Taylor Anglie ENG 1 16
118. Marko Tenglovits Maďarsko HUN 1 16
118. Elisabeth Thajer UKC Zen Tai Ryu HAK St. Pölten AUT 1 16
118. Mathew Thomas Welsh Bushi Kai WAL 1 16
118. Blaž Toplak Slovinsko SLO 1 16
118. Sean Towey Sale Dojo) ENG 2 16
118. Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 16
118. Adam Tran KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK 1 16
118. Hana Ulíková Sport Relax CZE 1 16
118. Loeki Van Dinther Karate Kenamju NED 1 16
118. Pauline van Geel Sei Pai KC BEL 1 16
118. Mirco Venturini ASI Karate Veneto ITA 1 16
118. Kevin Verdyck Ronin Leuven BEL 1 16
118. Wayne Verheuvel Nizozemsko NED 1 16
118. Nina Vincent van Hellemond Sport NED 1 16
118. Tereza Vohradníková KC Žatec CZE 1 16
118. Roger Vonken Karate Do Smaal NED 1 16
118. Chiel Voordeckers Hara Kiyo Veerle BEL 1 16
118. Lim Yoke Wai Malajsie MAS 1 16
118. Kataryna Walecka Harasuto Karate Klub POL 1 16
118. Carly Walington RSK Roding ENG 2 16
118. C. Ware Western Karate Union ENG 1 16
118. Ruth Weber KC Volksbank Fürstenfeld AUT 1 16
118. Kim A. Werner Mizuchi Karate Team NOR 2 16
118. postup Kris Whelan Carlow Karate Club IRE 1 16
118. pokles Andrea Whelan Carlow Karate Club IRE 1 16

Stránka: 87/100
<< 80 |  81 |  82 |  83 |  84 |  85 |  86 | 87 |  88 |  89 |  90

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů