KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
3304. Latif Owarth BKO ENG 1 32
3304. Esra Ozcan KV Rheinland Pfalz GER 1 32
3304. Pierino Paglierini Federation Francophone BEL 2 32
3304. Roman Pařez KK TJ Krupka CZE 1 32
3304. Natasha Paton Vale Karate WAL 3 32
3304. Raphael Petersen Nizozemsko NED 2 32
3304. Martina Pipišková ŠŠK Bratislava SVK 1 32
3304. Corina Popescu Rumunsko ROM 1 1 32
3304. Marioin Quaglio KC Quievrechain FRA 1 32
3304. Jeroen Quets Vlaamse Karate Federatie BEL 2 1 32
3304. Kenny Rasmussen Dánsko DEN 2 32
3304. Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 32
3304. Connor Routh Shikon ENG 2 32
3304. Marek Rozner Baník Havířov CZE 1 32
3304. Samir Sabotic Lucembursko LUX 1 32
3304. Aurelien Sadocco Karate Jœuf FRA 1 32
3304. Frunze Sargsyan Shorin-Ryu ARM 1 32
3304. Tudor Scheul Italo Bucaresti ROM 1 1 32
3304. Adan Skenderovic Karate Club Differdange Luxemburg LUX 1 32
3304. Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 32
3304. Erik Smaal Karate Do Smaal NED 1 32
3304. Georgina Smart RSK Roding ENG 1 1 32
3304. Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE 1 32
3304. Ashley Tancock Sale Dojo) ENG 1 1 32
3304. Elsintha Telehala Karate Mossel-Boot Zwolle NED 1 1 32
3304. Jasmine Tips KC Kerkhoven BEL 1 1 32
3304. Danka van de Hartog Sportacademie Nauwelaerts de Agé NED 1 32
3304. Lars van Keulen Sportschool Bushido NED 1 1 32
3304. Alberto Vardiero ASI Karate Veneto ITA 1 1 32
3304. Diego Verdonck Belgie BEL 1 2 32
3304. Julie Verlo Norsko NOR 1 1 32
3304. Emil Vohlert Dánsko DEN 1 32
3304. Zuzana Vorčáková KK Trstená SVK 1 32
3304. Daniel Vrabec KK Trstená SVK 1 32
3304. Peter Wallin Sportkarate DEN 1 32
3304. Ashley Watkins Jishin Karate WAL 1 1 32
3304. Joachim Willem Champions Club BEL 1 1 32
3304. Sophie Wise England Karate Kan ENG 2 32
3304. Rebecca Zierold Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER 1 32
3490. Laura Bustian KV Brandenburg GER 2 1 31
3490. Emily Griffiths Anglie ENG 1 1 31
3490. Arianna Rossato ASI Karate Veneto ITA 1 1 31
3490. Oniell Zuiverloon Nizozemsko NED 1 1 31
3494. Comitato Veneto Karate Libertas (IT Comitato Veneto Karate Libertas ITA 1 30
3494. Fall Abdoulaye Millenium Club ITA 2 30
3494. Florine Allard Karaté Club de Petite Foret FRA 1 30
3494. Sherif Ba Pape Millenium Club ITA 1 30
3494. Yassine Boujaaba Sauvergarde Karate Club FRA 1 30
3494. Marijan Bracic Chorvatsko CRO 1 30
3494. Lorena Busa Grupo Sportive Forestale ITA 1 30

Stránka: 70/100
<< 70 |  71 |  72 |  73 |  74 |  75 |  76 |  77 |  78 |  79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2016
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů