KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
118. Ilona Kolosava Tukuma Karate Club LAT 1 16
118. Alexandra Konka Maďarsko HUN 1 16
118. Sanela Kosovic Sportschool van den Nieuwendijk NED 2 16
118. Max Kottmann KV Baden Württemberg GER 1 16
118. Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16
118. Viktor Kovács BVSC HUN 1 16
118. Barbora Krajčíková Laugaricio Trenčín SVK 1 16
118. Momchil Kratev Bulharsko BUL 1 16
118. Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 16
118. Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 16
118. Martina Kruger Ishoj Karate DEN 1 16
118. Anna Kucsera Maďarsko HUN 1 16
118. Michelle Kunst Nizozemsko NED 1 16
118. Filipo La Rocca Caracalla Team BEL 1 16
118. Hannah Laidlaw Northwest Karate England ENG 2 16
118. Matthijs Lautenslager Unity 99 Rotterdam NED 1 16
118. Nicki Lefevre Ishoj Karate DEN 2 16
118. Asabi Lelieveld Karate Kenamju NED 1 16
118. Lisa Lethbridge Shikon ENG 1 16
118. David Lewis Talbot Karate WAL 1 16
118. Jack Lloyd Yamaguchi Goju-Kai ENG 1 16
118. Toms Logins Baltijas Karate Club LAT 1 16
118. Patrick Lurz Bavaria Karate GER 1 16
118. Sylvia Macalnso Francie FRA 1 16
118. Bryan Mackin Yamakai Sport Karate SCO 2 16
118. Sara Mazzi ASI Karate Veneto ITA 1 16
118. Gerard McAnulty Newcastle KC NIR 1 16
118. Lauren McCarthy Toyakwai ENG 2 16
118. Kerry McCormack Shikon ENG 1 16
118. Leonard McMahon ONAKAI IRE 1 16
118. Brien Meehan ONAKAI IRE 1 16
118. Lonneke Meijer Nizozemsko NED 1 16
118. Ievgenii Melnyk Shogun Karate Kyiv UKR 1 16
118. Kathy Melsen Nizozemsko NED 1 16
118. Iliace Mesnaoui Federation Francophone BEL 1 1 16
118. Lauren Middlehurst Velká Británie GRB 1 16
118. Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 16
118. Dániel Miklós Dynamic KSE Budapest HUN 1 16
118. Isidora Milaovic Belgrade K.F. SRB 1 16
118. Milan Mirkovic Karate Project Maerne ITA 2 16
118. Stefano Mirkovic ASI Karate Veneto ITA 1 16
118. Ben Moir Bujin ENG 1 16
118. Jessica Moody Velká Británie GRB 2 16
118. Benjamin Mooiman Karate Mossel-Boot Zwolle NED 1 16
118. Sharina Morren Kani Uchi Scherpenheuvel BEL 1 16
118. Philippa Morris Kaizen Central ENG 2 16
118. Paul Moy Yamakai Sport Karate SCO 1 16
118. Jonathan Mululo Simba Team BEL 1 16
118. Lenka Myslivečková Fight Club České Budějovice CZE 1 16
118. Marcell Nagy Maďarsko HUN 1 16

Stránka: 85/100
<< 80 |  81 |  82 |  83 |  84 | 85 |  86 |  87 |  88 |  89 |  90

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Generali Cup 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů