KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1845. Ronan Flynn Glasnevin IRE 1 24
1845. Douglas Franco Simba Team BEL 1 24
1845. Josh Gagon Sale Dojo) ENG 1 1 24
1845. Raymond Gilloway Strabane IRE 2 24
1845. Francesca Gogot Italo Bucaresti ROM 1 1 24
1845. Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 24
1845. Dylan Hales Malta MAL 1 24
1845. John Hannaway ONAKAI IRE 1 1 24
1845. Mark Hansford Ishinryu Rainham ENG 1 24
1845. Rachel Harrison BKO ENG 1 24
1845. Dirk Hesse KV Niedersachsen GER 1 24
1845. Danielle Hooglugt Nizozemsko NED 1 24
1845. Nick Hooper Welsh Karate Collective WAL 1 1 24
1845. Grace Humphreys Shikon ENG 1 24
1845. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 24
1845. Emil Iancu Rumunsko ROM 1 1 24
1845. Zan Igrec Selnica ob Dravi SLO 1 24
1845. Vicentiu Ionita Rumunsko ROM 1 24
1845. Antony Iuretig KC Shin-Nin BEL 1 24
1845. Roel Janssen Kamacho Karate Klub BEL 2 24
1845. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 2 24
1845. Ahmad Kamal Al-Arabi Sporting Club KUW 1 1 24
1845. Josh Kirwan RSK Roding ENG 1 1 24
1845. Turk Kiziltoprak KV Niedersachsen GER 1 24
1845. Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 24
1845. Emma Knight Western Karate Union ENG 1 24
1845. Michael Koza KC Volksbank Fürstenfeld AUT 1 1 24
1845. Martin Kremser UKC Zen Tai Ryu HAK St. Pölten AUT 1 24
1845. Zoltán Kun Maďarsko HUN 1 24
1845. Steffen Larsen Norsko NOR 1 24
1845. Justine Lennon Kugatsu Karate SCO 1 1 24
1845. Beatrice Libralato Karate Project Borgoricco ITA 1 1 24
1845. Andrei Luca Rumunsko ROM 1 24
1845. Armins Lutkevics TAN LAT 1 1 24
1845. Arturs Lutkevics Milons LAT 1 1 24
1845. Conor Lynn RSK Roding ENG 1 1 24
1845. Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 24
1845. Nadja Malinowsky Hayashi St. Pölten AUT 1 24
1845. Maxim Malyshev SKIF Russia RUS 1 24
1845. David Medelice Francie FRA 1 24
1845. Niclas Michenthaler ASKÖ Karateclub Feldkirchen AUT 1 24
1845. Craig Moffat Sakai SCO 3 24
1845. Hannah Moody Velká Británie GRB 1 24
1845. Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE 1 24
1845. Mark Mulholland ONAKAI IRE 1 1 24
1845. Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 24
1845. Luca Navarro ASI Karate Veneto ITA 1 24
1845. Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 24
1845. M. Parsonson EKKA Caribbean ENG 1 24
1845. Hunisha Patel Velká Británie GRB 1 24

Stránka: 78/100
<< 70 |  71 |  72 |  73 |  74 |  75 |  76 |  77 | 78 |  79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů