KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
4864. Celine Xin Yi Lee Malajsie MAS 1 50
4864. Mariana Lelis Portugalsko POR 1 50
4864. Emmanuel Leong Malajsie MAS 1 50
4864. Daniela Lepin Chile CHL 1 50
4864. Kornélia Linkeschová KK Union Košice SVK 2 50
4864. Chung-Chiang Liu CTKF Neihu Club TAI 1 50
4864. Claire Logan Skotsko SCO 1 50
4864. Pasquale Longobardi Itálie ITA 1 50
4864. Lena Luković Srbsko SRB 1 50
4864. Tomislav Madjarevic Chorvatsko CRO 1 50
4864. Andrea Maikawa Kanada CAN 1 50
4864. Nikola Malovic Černá Hora MNE 1 50
4864. Lorenzo Marin Španělsko ESP 1 50
4864. Melinda Mark Švýcarsko SUI 2 50
4864. Javier Martin Chavez Španělsko ESP 1 50
4864. A. Martinez de Estarrona Španělsko ESP 1 50
4864. Alen Mašić Slovinsko SLO 1 50
4864. Aminata Mbaye Senegal SEN 1 50
4864. Sevinj Mehdiyeva Ázerbajdžán AZE 1 50
4864. Kirils Membo Lotyšsko LAT 2 50
4864. Jan Merc Slovinsko SLO 1 1 50
4864. Yagmur Meric Turecko TUR 1 50
4864. Chaima Midi Alžírsko ALG 1 50
4864. Péter Mihály Maďarsko HUN 1 50
4864. Dijana Miljanic Černá Hora MNE 1 50
4864. Nikola Minić Černá Hora MNE 1 50
4864. Marcel Möller KV Baden Württemberg GER 1 50
4864. Geoffroy Monin Francie FRA 1 50
4864. Carl Monk Nový Zéland NZL 1 50
4864. Silvio Moreira Andora AND 1 50
4864. C. Morton USA USA 1 50
4864. Ilias Moutaftsis Řecko GRE 1 50
4864. Magomedrasul Murtazaliev Rusko RUS 1 50
4864. Jeyhun Mustafayev Ázerbajdžán AZE 1 50
4864. Emin Mušanović Bosna a Hercegovina BIH 1 50
4864. Biagio Nettore Itálie ITA 1 50
4864. Anrei Niarubenka Bělorusko BLR 1 50
4864. Goran Nikolovski Makedonie MKD 1 50
4864. Giuliana Novak Argentina ARG 1 50
4864. Vigen Ohanyan Shorin-Ryu ARM 1 50
4864. V. Oikonomou Řecko GRE 1 50
4864. Emil Olsen Dánsko DEN 1 50
4864. Filippo Oretti Itálie ITA 1 50
4864. E. Ortega Arroyo Španělsko ESP 1 50
4864. Sayaka Yurani Osorio Upegui Kolumbie COL 1 50
4864. Jessica Paola Padilla Garcia Mexiko MEX 1 50
4864. Vlad Pamfil Rumunsko ROM 1 50
4864. Dariusz Panasiuk Bodaikan Szczecin POL 1 50
4864. Bleu Parris Anglie ENG 1 50
4864. Andreas Pedersen Dánsko DEN 1 50

Stránka: 60/100
<< 60 |  61 |  62 |  63 |  64 |  65 |  66 |  67 |  68 |  69 |  70

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů