KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
3401. Umut Kalayci Karate Mossel-Boot Zwolle NED 1 48
3401. Márk Mészáros Goju-Kai Budapest HUN 1 48
3401. Andreas Millarch Dánsko DEN 1 48
3401. James Nash Kazen Kai ENG 1 2 48
3401. Frederikke Nielsen Dánsko DEN 1 1 48
3401. Sameer Owarth BKO ENG 1 2 48
3401. Turkes Ozdamar KC Europa Verviers BEL 1 48
3401. Petra Palásti Fighter club HUN 1 48
3401. Laura Parkes Sale Dojo) ENG 1 1 1 48
3401. Lara Perisinotto CTR FIJLKAM Veneto ITA 2 48
3401. Kevin Petry KC Lintgen LUX 1 48
3401. David Plested Shikon ENG 1 3 48
3401. Florian Podack KV Sachsen - Anhalt GER 1 48
3401. Varaporn Poorisrisak Dánsko DEN 1 48
3401. Lucille Reale Sete Shotokan FRA 1 48
3401. Stephanie Reiffers Lucembursko LUX 1 48
3401. Richárd Rovó Maďarsko HUN 2 48
3401. Martin Runge KV Sachsen - Anhalt GER 1 1 1 48
3401. Belli Ryu Federation Francophone BEL 1 48
3401. Elle Stelten KC Zipangu Neerpelt BEL 1 48
3401. Yevgenij Stepanchuk Nika UKR 2 48
3401. Ari Sveinsson Sportkarate DEN 1 1 48
3401. Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE 1 48
3401. Lindsey Turnbull Shikon ENG 2 48
3401. Martin Turoň KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK 2 48
3401. Quinten Van Aesbroeck Federation Francophone BEL 1 48
3401. Lisa van de Kamp Nizozemsko NED 1 48
3401. Christian Vancea Sportunion Shuhari Graz AUT 1 1 1 48
3401. Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL 1 48
3401. Alfie Wise England Karate Kan ENG 1 1 1 48
3181. Matteo Budelli Spazio Sport ITA 1 1 46
3181. Karin Hägglund Gojukai SWE 1 1 46
3181. Michalina Łoboda AZS Wroclaw POL 1 1 46
3181. Miroslav Sližik Slávia TU Zvolen SVK 1 1 46
3185. Karolína Bobková Česká republika CZE 1 1 45
3185. Ana Dukić Budućnost Podgorica MNE 1 1 45
3185. Quentin Huot Francie FRA 1 1 45
3185. Vera Kovaleva Federation Karate St. Petersburg RUS 2 45
3185. Monika Stefanovska Makedonie MKD 2 45
3190. Daniel Burda Karate Vision Praha CZE 1 3 1 44
3190. Abby Davidson Sale Dojo) ENG 4 1 44
3190. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 44
3193. Sabrina Wrann Rakousko AUT 1 2 43
3194. Traian Gheorghita Iancu Rumunsko ROM 2 1 41
3194. Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 41
3194. Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 41
3194. Emil Røper Larsen Dánsko DEN 1 1 41
3194. Anna Zuzanna Ziółkowska Kumade Łódź POL 1 1 41
3199. Zoran Acimovic Švýcarsko SUI 1 40
3199. Tobias Ackerman Německo GER 1 40

Stránka: 64/100
<< 60 |  61 |  62 |  63 | 64 |  65 |  66 |  67 |  68 |  69 |  70

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů