KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 5 3 276
2. Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 5 1 1 226
3. Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 4 1 220
4. Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 4 204
5. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 2 2 3 172
6. Štěpán Jáchym TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 168
6. Timon Pater KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 3 4 168
8. Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 4 2 165
9. Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 1 162
10. Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 4 160
11. Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE 4 156
11. Klaudia Kašík TJ Karate České Budějovice CZE 4 156
13. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 3 1 1 1 154
14. Terezie Částková TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 144
14. Václav Dudl TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 144
16. Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2 3 2 140
17. Adam Raušer NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 2 1 136
18. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 2 2 132
18. David Šimota Fight Club České Budějovice CZE 3 1 132
20. Emma Kutláková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 1 126
21. Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE 3 1 124
22. Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 1 120
23. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 1 116
23. David Hološevič SKP karate Písek CZE 2 1 1 116
23. Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE 3 2 1 1 116
26. Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 1 3 114
26. Mikuláš Pater KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2 2 2 114
28. Daniel Havrda Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 2 2 1 1 110
29. Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 6 1 108
29. Laura Válková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 108
31. Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 4 104
31. Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 104
31. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 104
34. Ben Maružán TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 98
34. Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 3 2 98
34. Bajro Osmanovič TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 3 1 98
37. Kamila Karásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 1 1 96
37. Munkh-Uchral Kherlenbaatar Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 3 1 1 96
37. Myroslava Savko SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 3 2 96
40. Sofia Mazur GRYF z.s. CZE 1 3 2 1 94
40. Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 94
42. Tobiáš Bubeník Karate Klub Kyjov CZE 1 2 1 2 88
42. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4 3 88
44. Zuzana Kolková Fight Club České Budějovice CZE 1 3 3 1 86
45. Adam Havrda Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1 3 2 84
45. Anna Kubínová BUDO Plzeň z.s. CZE 2 84
45. Klementina Nývltová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 1 1 84
45. Petr Sameš SKK Budo Havířov CZE 2 84
45. Viktorie Schrbená KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 1 1 1 84
50. David Oprea Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 81

Stránka: 1/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Novoroční turnaj SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů