KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 72
2. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
2. Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 60
2. Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 60
5. Štěpán Jáchym TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 48
6. Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 42
7. Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 37
8. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
8. Sára Burianová TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
8. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 36
8. Václav Dudl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 36
8. Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
8. Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE 1 36
8. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 36
8. Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 36
8. Klaudia Kašík TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
8. Kolin Kašík TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
8. Anna Kubínová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 36
8. Emma Kutláková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 36
8. Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
8. Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
8. Klementina Nývltová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 36
8. Timon Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 36
8. Eliška Perníková KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 36
8. Hynek Salač Champions team z.s. CZE 1 36
8. Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
8. Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
8. Adam Zíka SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 36
8. Anna Žáková KARATE SPORT RELAX Děčín z.s. CZE 1 36
30. Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 30
30. Bajro Osmanovič TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 30
32. Laura Válková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 28
33. Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE 1 25
34. Jan Běle SKP karate Písek CZE 1 24
34. Jakub Braný TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
34. Terezie Částková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 24
34. postup Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
34. pokles Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
34. Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 24
34. Pavel Hoda SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
34. Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE 2 24
34. David Macho TJ karate Nové Hrady CZE 1 24
34. Ben Maružán TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
34. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 1 24
34. Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 24
34. Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
34. Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
34. postup Věra Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
34. pokles Eva Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
34. Eliška Vodrážková Fight Club České Budějovice CZE 1 24

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů