KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 6 1 220
2. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 2 4 2 194
3. Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 3 1 190
4. Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 4 1 1 1 185
5. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 4 1 1 184
6. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 3 1 2 1 2 174
7. Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 1 2 159
8. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 2 1 1 156
9. Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 148
10. David Hološevič SKP karate Písek CZE 3 1 1 1 1 147
11. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 1 1 2 144
11. Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 2 4 144
13. Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 3 1 1 140
14. Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 1 136
14. Zuzana Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 136
16. Tadeáš Bína Česká republika CZE 2 1 2 1 131
17. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 2 1 128
18. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 2 2 2 1 126
19. Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3 7 125
20. Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE 3 2 1 123
20. Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 1 1 123
22. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 2 122
23. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 3 120
23. Adam Havrda TJ KARATE Praha CZE 5 120
25. Kateřina Štecová Champions team - Chodov CZE 2 1 1 1 119
26. Emma Kutláková Karate Panthers Český Krumlov CZE 2 1 1 116
26. Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 2 116
26. Iveta Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 116
29. Lucie Bukovská Česká republika CZE 1 1 3 2 114
30. Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 1 113
31. Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE 3 4 112
32. Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 1 111
32. Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 1 1 111
32. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 1 111
35. Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 2 2 108
36. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 1 107
37. Klaudia Kašík TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 1 105
38. Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 104
39. David Kastl Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 2 2 102
39. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 2 1 1 102
41. Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 101
42. Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 100
43. Antonín Horad Karate Vision Praha CZE 2 1 2 3 97
43. Martin Koupal Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 3 1 97
45. Jakub Florek Česká republika CZE 1 1 1 1 1 96
45. Amálie Haková Česká republika CZE 1 2 96
45. Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 96
45. Štěpán Přibyl VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 2 1 96
45. Viktorie Schrbená Karate Panthers Český Krumlov CZE 2 1 96
45. David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 1 4 1 96

Stránka: 1/13
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů