KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 99
2. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 96
3. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 2 1 1 87
4. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 86
5. Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 85
6. Martin Koupal Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 78
7. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 2 1 76
8. David Hološevyč SKP karate Písek CZE 1 1 1 1 69
9. Markéta Klewarová Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 1 67
10. Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 66
11. Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 63
12. Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 61
12. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 61
14. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
14. Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 60
14. Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 60
17. David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 1 1 1 56
18. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 1 1 1 55
19. Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 52
20. Kateřina Štecová Champions team - Chodov CZE 1 1 1 51
21. Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 49
22. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 48
22. Nela Červená SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 48
22. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 1 48
22. Martin Enev Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 2 48
22. Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE 2 48
22. Pavel Kadlec Fight Club České Budějovice CZE 1 1 48
22. David Kastl Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 48
22. Emma Kutláková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 48
22. Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 48
22. Anna Romanová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 2 48
22. postup Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 48
22. pokles Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 48
22. Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE 2 48
35. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 46
35. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 46
37. Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 1 1 45
38. Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 44
39. Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 43
40. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 42
40. Klaudia Kašík Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 42
40. Eliška Pokorná Champions team - Chodov CZE 3 1 42
40. Roman Vacek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 42
44. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 1 1 1 40
45. Igor Hurban TJ karate Třebíč CZE 1 1 39
45. Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 39
47. Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 38
47. Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 38
47. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 38
47. David Šimota Fight Club České Budějovice CZE 1 1 38

Stránka: 1/8
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Shotokan Cup 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů