KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE 4 156
1. Štěpán Jáchym TJ Karate České Budějovice CZE 4 156
1. Klaudia Kašík TJ Karate České Budějovice CZE 4 156
1. Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 4 156
5. Václav Dudl TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 144
5. Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 1 144
7. Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 132
7. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 2 2 132
7. David Šimota Fight Club České Budějovice CZE 3 1 132
10. Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 2 128
11. Emma Kutláková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 1 126
12. Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE 3 1 124
13. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 3 120
13. Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 1 120
13. Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 1 120
13. Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 120
17. David Hološevič SKP karate Písek CZE 2 1 1 116
18. Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 4 104
18. Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 104
18. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 104
18. Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 1 1 104
18. Laura Válková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 104
23. Ben Maružán TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 98
24. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 2 1 96
25. Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 94
26. Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE 3 1 92
27. Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 88
28. Petr Sameš SKK Budo Havířov CZE 2 84
28. Viktorie Schrbená KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 1 1 1 84
30. Jan Běle SKP karate Písek CZE 1 1 1 1 80
30. Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 3 80
30. Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 80
30. Mikuláš Věrný TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 80
34. Kolin Kašík TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 76
34. Sofia Mazur GRYF z.s. CZE 1 3 76
34. David Oprea Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 76
34. Timon Pater KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 2 76
34. Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 76
39. Eliška Perníková KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 1 2 74
40. Tobiáš Bubeník Karate Klub Kyjov CZE 1 2 73
41. Věra Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 1 72
42. Sára Burianová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 70
43. Kryštof Sluka Champions team z.s. CZE 2 1 69
44. Lea Kořínková Karate Vision Praha CZE 1 1 1 68
44. Nikola Rojíková SKK Budo Havířov CZE 1 1 68
44. Adam Zíka SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 2 1 68
47. Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 1 65
48. Tereza Štérová SKP karate Písek CZE 1 1 1 64
49. Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 62
50. Eva Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 60

Stránka: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Novoroční turnaj SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů